МЕНЮ

Магія картонних коробок

Коробки компанії "Савіл"
Сучасний світ важко уявити без картонних коробок, адже вони заповнили мало не всі сфери професійної діяльності людини та продовжують це робити інтенсивніше в умовах всесвітньої погоні за екологічною упаковкою. Така тара була популярною більше 100 років тому, тож у чому полягає магія картонної упаковки?

Трішечки про магічність

У своєму відомому творі «Дамське щастя» Еміль Золя чудово відобразив усе, що потрібно знати про вплив якісної картонної коробки на бажання купити той чи інший товар: «костюми, перев’язані стрічками, були так майстерно складені у картонні коробки, що із них виднілося лише оздоблення, а у кутку кожної такої коробки можна було побачити той самий костюм на молодій дівчині, що виглядала мов та принцеса».
Ще на початку використання картону для пакування він створював унікальний антураж, який ще більше приваблював увагу покупців:

· Цупкий матеріал забезпечував безпеку та надійність одягу, побутових товарів чи дитячих іграшок під час транспортування;

· Практична форма картонних коробок дозволяла зручно пакувати у них будь-які предмети стандартної чи не стандартної форми;

· Вміст коробки був надійно захований від сторонніх очей, що також дозволяло зберігати анонімність, створювало атмосферу святковості, коли людина отримувала презент у картонній коробці із яскравими стрічками із тканини.

Кожен такий пакунок ставав неймовірним шедевром та приносив своєму власнику лише приємні емоції. Навіть сьогодні люди відчувають піднесений настрій, коли отримують поштові відправлення у картонних коробках. Таке пакування завжди пов’язане із придбанням чогось приємного чи необхідного, а сам запах картону також викликає позитивні емоції. Природний аромат целюлози довершений та унікальний, а також підтверджує високу якість та екологічність матеріалу.
Сто років тому картонні коробки створювали і круглої форми для музичних інструментів та капелюхів. Деякі такі рукотворні творіння давніх майстрів досі дивують людей на виставках та у різних музеях світу, а колекціонери віддають величезні суми грошей за такі диковинки на аукціонах.

Чим дивує картон сьогодні?

Пройшло багато років, але картонні коробки не лише не стали минулим, а модернізувалися, з’явилися масові виробництва, високотехнологічне обладнання, яке перетворює деревину або вторинну сировину на упаковку. З картону створюють дитячі іграшки, різноманітні конструкції для практичного та зручного пакування, а без картонних коробок не обходиться жодне виробництво чи поштова служба.
Купити якісні картонні коробки тепер можна за доступною ціною, вони здатні витримувати різні навантаження та навіть вологу.
Картонна тара змінилася, адаптувалася до умов сучасного світу і продовжує це робити для кожного з нас: для забезпечення потреб вашого бізнесу, для надійного зберігання та транспортування харчових продуктів, медикаментів, дитячих товарів, косметики. І цей список можна продовжувати й далі.
Компанія Екопресс із Кропивницького вже давно створює для вас якісні та функціональні картонні коробки будь-яких розмірів та конфігурації. Високотехнологічне обладнання дозволяє нам із легкістю перетворювати макулатуру на екологічне пакування, яке не лише не шкодить навколишньому середовищу, а й піклується про ваші товари.

Працюємо за сертифікованою технологією, тому гарантуємо відмінну якість готового матеріалу, також пропонуємо флексодрук для перетворення ваших коробок на маркетинговий інструмент для популяризації вашого бренду. За сучасною та безпечною тарою звертайтесь до нас! Пропонуємо картонні коробки оптом, завжди дотримуємося термінів виконання замовлень.

Якщо у вас ще залишилися питання або ви хочете придбати паперову, або картонну пакувальну продукцію, телефонуйте нам за одним з номерів телефонів: +380503525057, +380675201837. Пишіть на електронну пошту: ekopress2000@ukr.net.

Чекаємо ваших запитань і заявок. З повагою, команда компанії «Савіл»!