МЕНЮ

Як крафт пакети саше від ЕКОПРЕСС турбуються про довкілля?

Круасани у пакеті саше

Безпечна та практична тара для індивідуального пакування харчових продуктів, дитячих іграшок і не тільки потрібна кожному сучасному підприємцю та виробнику. Йдеться не лише про безпеку та збереження якості продукту, але й про захист навколишнього середовища від негативних наслідків, пов’язаних з утилізацією тари. Саме тому компанія ЕКОПРЕСС із міста Кропивницький пропонує вам своє ефективне розв’язання проблеми пакування без порушення актуальних екологічних норм. У нас можна купити крафт пакети саше оптом за ціною виробника для різних груп товарів, не лише типових, а й з індивідуальними параметрами.
Фірмові крафт пакети саше від ЕКОПРЕСС незамінні для свіжої випічки, солодощів, квітів та прикрас. Насправді за практичністю та естетичністю крафт пакети саше мають чимало переваг над аналогами – жоден поліетиленовий пакет не виглядатиме так само стильно та доречно, як стилізований та брендований паперовий пакетик. Перевірено роками успішної практики використання наших виробів!

Що по турботі про довкілля?

Весь цивілізований світ намагається прищепити людству любов до розумного використання різноманітних товарів, але в центрі уваги не просто так залишається індивідуальна тара та пакування. Скільки пакетиків та пластикових стаканів може бути використано лише за один день у світі? Сотні тисяч, мільйони одиниць… Точно підрахувати ніхто не зможе, лише приблизно, але стає очевидно, що потрібна безпечна альтернатива, яка не засмічуватиме природу і не отруюватиме землі токсичними речовинами.
Крафт пакети саше – прекрасний варіант екологічного пакування, бо вони повністю органічні, безпечні, надійні та не потребують складної утилізації. Загалом навіть без вторинної переробки крафт пакети саше у природному середовищі поступово перетворяться на безпечні складові.

Перерахуємо кілька причин, чому крафт пакети саше від ЕКОПРЕСС ефективні у турботі про довкілля:

1) Повністю безпечний склад. В крафт пакетах саше немає ніяких небезпечних компонентів, тільки органіка, яка не становить загрози забруднення.
2) Доступна ціна. Таке пакування в ЕКОПРЕСС можна купити оптом за вигідною ціною, тобто для виробників турбота про довкілля не стане проблемою з фінансової точки зору. Невисока собівартість та практичність у роботі робить таке пакування лише більш привабливим для сучасних підприємців.
3) Естетичний аспект. Практичні дослідження підтверджують, що продукти в крафт пакетах саше більше приваблюють покупців, що особливо актуально для кав’ярень чи фаст-фуду. Більшість людей снідають чи обідають на ходу, тож акуратно запакований смаколик у зручній паперовій обгортці точно виглядатиме принадно для швидкого перекусу, ніж аналогічний продукт без індивідуальної тари. Більше продажів, менше невикористаних продуктів, менше відходів.
4) Надійний захист. Крафт пакети саше не просто гарні, вони також надійні та добре утримують вологу чи тепло. Гаряча випічка надовго залишиться свіжою та смачною, тоді як в поліетиленовому пакеті вже за пів години втратить приємні смакові якості.
5) Проста утилізація. Навіть коли ніхто не потурбується про вторинну переробку такої використаної тари, крафт пакет саше з часом стане звичайною частиною екосистеми без шкоди для природи. Жоден пластик чи поліетилен не може похвастати аналогічною простотою утилізації та безпеки.

В нашій компанії ми не тільки швидко виконаємо ваше оптове замовлення на органічну безпечну тару, а також запропонуємо послуги флексодруку для стильного оформлення та брендування пакування.

Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті