МЕНЮ

Коли з’явились перші квадратні картонні коробки?

Класичні чотириклапанні коробки

Сьогодні картонними коробками вже нікого не здивуєш. Скоріше вони стали невіддільною важливою частиною нашої буденності, чотириклапанні картонні коробки – класичне пакування для товарів харчової промисловості, побутових виробів, косметики, медичного обладнання і не тільки.
Але мало хто замислюється над тим, що звичні прямокутні картонні коробки донедавна були рідкістю. Йдеться про те, що перші картонні коробки купити оптом не було можливості ні в кого, адже не існувало промислового виробництва такого пакування.
Близько 200 років тому в США та деяких країнах Європи деякі майстри власноруч виготовляли картонні коробки круглої форми, іноді овальної. Таке пакування використовувалось для капелюхів та інших коштовних речей, воно і сьогодні дорого коштує. Деякі «старі» картонні коробки оцінюють у тисячі доларів чи навіть більше.
Прогрес у питанні виготовлення картонної тари було помітно після 1850 року, бо лише тоді на ринку почали продаватися технологічні рішення для самостійного виготовлення та збірки коробки. Але таке виробництво ще точно не могло похвалитися великими обсягами готових виробів та тиражами.

Подякуйте Роберту Гейру

Йшов 1879 рік, пан Роберт саме працював у власній типографії у Брукліні, де створювались різноманітні друковані написи на паперових пакетах. Спочатку все було добре, але однієї миті станок наче сказився, а металева лінійка активно почала розрізати паперові пакети по прямій лінії. Хоча підготована партія пакетів була фактично знищеною, до Гейра прийшла зовсім інша ідея.
Трохи згодом саме за його ініціативою в тому ж Брукліні почала працювати фабрика з виробництва пакування, що нарізала картонні коробки за готовим шаблоном та формувала ідеально точні лінії згину. Вже тоді кожної години підприємство могло створювати до 7500 одиниць таких коробок.
Цікаво те, що гофрокартон в більш сучасному вигляді тоді ще не існував. Він з’явився після 1871 року, також у США. Шлях до широкого використання картонних коробок у сфері торгівлі був відкритим, гофрокартон швидко став популярним серед виробників скла та деяких інших товарів, що потребували особливої уваги.
Чи потрібно говорити про те, як швидко до картонного прямокутного дива прийшла світова популярність, яка не залишає його і досі? Звичайно ж, промислова революція та поява пластикових пакетів трохи перетягнула цю ковдру на себе, але ненадовго. Саме тому, що практика показала – картонна тара не лише практична, а й екологічна, чим синтетичні аналоги, на жаль, похвалитися не сміють.

Купити картонні коробки оптом за ціною виробника від ЕКОПРЕСС

Компанія ЕКОПРЕСС із міста Кропивницький більше ніж 10 років поспіль займається виробництвом широкого асортименту картонного пакування на будь-який смак. Усі наші вироби відповідають високим міжнародним стандартам якості та безпеки, тому ми завжди отримуємо схвальні відгуки від замовників.
Промислове обладнання ЕКОПРЕСС дозволяє нашим працівникам швидко та якісно виконувати навіть найбільш об’ємні замовлення за типовими чи індивідуальними параметрами.

У співпраці із нами багато переваг:

  • Не зриваємо терміни виконання замовлень;
  • Працюємо лише з безпечними та екологічними сировинними матеріалами, дотримуємося оптимальних співвідношень переробленої вторинної сировини та деревини для створення надійної тари;
  • Гарантуємо вигідні ціни та додаткові послуги, як флексодрук від 1 до 4 кольорів.
Звертайтеся за консультацією та замовляйте свою ідеальну тару із картону просто зараз!

Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті