МЕНЮ

Якісна тара може бути недорогою - замовляйте пакування оптом від виробника!

Класичні коробки

Картон давно зарекомендував себе як надійний та практичний засіб для пакування різноманітних товарів, зберігання та транспортування продукції. Сучасних вимог до екологічності пакування повинні дотримуватись усі виробники, тому картонні коробки чотириклапанні чи з іншими параметрами багато років поспіль незмінно знаходяться в топі популярності.
Через те, що в основі тари з картону лежить натуральна та екологічна целюлоза, фірмове пакування виробництва ЕКОПРЕСС активно використовується для роботи з харчовими продуктами та дитячими товарами. Головна перевага картону полягає у нейтральному для екології та організму людини хімічному складі, а також у відсутності токсичних компонентів. Під впливом температури чи інших факторів навколишнього середовища безпечність тари не змінюється, як і її показники надійності.
Для виробництва картонної гофротари майстри ЕКОПРЕСС використовують суміш переробленої вторинної сировини та натуральної деревини. Оптимальне співвідношення таких матеріалів дозволяє створювати пакування відмінної якості за доступною ціною. Замовляючи картонну тару від виробника оптом, ви завжди можете розраховувати на найнижчу вартість та швидке виконання об’ємних замовлень. В цьому нашим спеціалістам допомагає багаторічний досвід роботи та високотехнологічне обладнання, що працює за міжнародними стандартами.
Якісно та доступно – про які переваги картонної тари треба знати?
Якщо виробники та підприємці здебільшого орієнтуються на співвідношення ціни та якості, обираючи відповідну тару для своїх продуктів, то це пояснює популярність картону на ринку. В асортименті ЕКОПРЕСС до ваших послуг великий вибір картонних коробок, гофролотків та ящиків із картону для різних продуктів та товарів. Ми пропонуємо не лише типові вироби, а й беремося за об’ємні замовлення з індивідуальними параметрами для задоволення потреб виробничої лінії і не тільки.
На користь картонної тари говорять й інші переваги роботи з таким пакуванням:
· Мінімум енергетичних затрат. Для виробництва якісної картонної тари потрібно набагато менше енергії, ніж для виготовлення полімерного чи металевого пакування аналогічних розмірів та параметрів максимального навантаження. Це тягне за собою зменшення витрат коштів, а також завжди дає підприємцю суттєву перевагу.
· Зручне зберігання. Більшість типів картонних пакувань можна компактно зберігати в розібраному стані, а при необхідності легко сформувати потрібну коробку чи лоток з жорсткими ребрами. Мінімум об’єму складських приміщень займає пакування, а вже розсортовані та запаковані в картон товари можна штабелювати, зручно транспортувати та раціонально використовувати корисний простір.
· Презентабельність. Жорсткі ребра прямокутних картонних коробок так і просять нанести на них фірмові логотипи, зробити кольорове оздоблення чи розмістити потрібну для користувачів інформацію у максимально наочному форматі. Для цього серед послуг компанії ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький усім нашим клієнтам доступний флексодрук від 1 до 4 кольорів.
Картонна тара за ціною виробника на будь-який смак в Кропивницькому вже чекає на вас. З нашими фірмовими картонними коробками та іншими виробами для зручного і ефективного пакування зберігання, транспортування та продаж продукції буде простим і зручним. Працюємо для вас, звертайтесь за консультацією!

Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті