МЕНЮ

Як гофрокартон допомагає перевозити меблі?

Краща тара для переїзду - це картон

Будь-який інтер’єр важко уявити без меблів, неважливо про житлове чи офісне приміщення йдеться. Саме тому питання транспортування чи доставки таких вантажів ніколи не втрачає актуальність. Завдання №1 - обрати ідеальне та безпечне пакування, яке не коштуватиме всіх грошей світу та захищатиме покриття меблів від механічних пошкоджень, поштовхів, ударів тощо.

Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький пропонує свої професійні послуги, адже ми багато років поспіль працюємо у сфері виробництва гофрокартону, що незамінний для меблевого виробництва. У нас ви можете замовити звичайні картонні коробки оптом по вигідній ціні, листовий гофрокартон, індивідуальні типи пакування з екологічного матеріалу.

Чому це важливо?

Софа, ліжко, пуф чи величезна шафа, яка виконана за індивідуальними параметрами на замовлення, має цілою та неушкодженою потрапити до свого нового власника. Це завжди пов’язано з великими витратами, тому відноситись до упаковки відповідально не можна. Отже виробнику та постачальнику таких предметів інтер’єру не обійтися без практичного картонного пакування:

  • Картон оптимальний для дерев’яних, пластикових та скляних меблів. Чудово виконує поставлену задачу, незалежно від типу товару. Така надійна упаковка дозволяє на 100% піклуватися про безпечність, зовнішній вигляд та цілісність предмету, щоб на обновці не було ніяких сколів, подряпин чи вм’ятин.

  • Картон відрізняється чудовою амортизацією, тож навіть при поштовхах чи падіннях з невеликої висоти запаковані меблі мають бути неушкодженими.

  • Картон має гладеньку текстуру, яка не може залишити подряпин чи інших пошкоджень на поверхні дерев’яних чи м’яких меблів навіть при тісних контактах. Захисна функція виконується за рахунок додаткових шарів картону, за потреби.

  • Пакування меблів у картон займає небагато часу, не потребує значних фінансових витрат, але результат завжди відмінний. До того ж, у виробника завжди є необхідна кількість пакувального екологічного матеріалу за вигідною ціною.

Як транспортують крісла та стільці?

Картонні коробки - ідеальний варіант для крісел і для стільців, що не розбираються чи мають великі текстильні або скляні деталі. Лише гофрокартон з жорсткими ребрами забезпечить покупку безпечними умовами транспортування, без деформації конструкції та мінімізує будь-які ушкодження.

Якісне пакування меблів - гарантія того, що клієнт буде задоволеним та отримає свою обновку в ідеальному стані. Найбільше в цьому зацікавлений продавець, адже проблеми під час доставки через неякісне пакування ляжуть на його плечі, коли новий власник відмовиться платити за пошкоджені меблі.

У нас ви можете замовити потрібні картонні коробки потрібних розмірів та жорсткості для крісел, стільців, пуфів, тумб та інших меблів, які транспортуються цілком. Купити картонні коробки в ЕКОПРЕСС оптом завжди вигідно та зручно, ми забезпечуємо надійність тари використанням професійного обладнання на виробництві та якісною сировиною.

Особливо важливими картонні коробки та листовий гофрокартон можуть бути для антикварних меблів, що коштують цілих статків. За потреби картонні тари можна комбінувати з плівкою чи клейкою стрічкою, однак чотириклапанні картонні коробки можуть бути повністю самостійними у цьому питанні.

Компанія ЕКОПРЕСС виконує лише об’ємні замовлення, ми ніколи не зриваємо терміни виконання та доставки. Звертайтесь за консультацію, підберемо ідеальну екологічну тару для вашого бізнесу просто зараз!
Нещодавно з українських магазинів та гіпермаркетів почали зникати звичні для усіх поліетиленові одноразові пакети, які десятками використовувались для пакування розсипних круп, борошна, цукру та солі, ягід, фруктів та овочів. Насправді таке рішення, прийняте на державному рівні, змусило багатьох людей обуритись, бо ж всім було дуже зручно, всі звикли до пластику всюди, а природа та екологія то все проблеми прийдешніх поколінь.


На головну сторінку
Переглянути усі статті