МЕНЮ

Як пакування товарів впливає на кількість покупців?

Картонні коробки від ЕКОПРЕСС - гарний та надійний вибір!

Питання екологічності тари для бізнесу завжди було актуальним, бо вибір виробника чи підприємця говорить про особливості його підходу до своєї роботи. Гарна та безпечна для довкілля тара завжди говорить на користь репутації бренду. Однак важливо дотримуватись золотої середини, коли собівартість пакування доцільна і не занадто висока.

Отже, потрібно знайти тару, яка створюватиме позитивний образ компанії в суспільстві, не тягнутиме левову частку бюджету, піклуватиметься про безпеку довкілля та безпосередньо клієнтів. Тут вам завжди радо допоможе компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький, бо наша гофротара вже два десятиліття поспіль доводить актуальність, ефективність та зручність роботи з гофрокартоном, коли йдеться про зберігання і транспортування продукції.

Яке пакування можна вважати екологічним?

На фоні зростання уваги споживачів до питання турботи про екологію деякі підприємці відверто спекулюють на позначці ЕКО. Насправді ж про екологічність та органічну безпеку пакування можна говорити, коли є відповідність певним критеріям:

  • Раціональне використання природних ресурсів. Сучасна гофротара лише частково складається з дороговартісної целюлози. На виробництві ЕКОПРЕСС ми використовуємо оптимальне поєднання деревини та переробленої вторинної сировини, а саме макулатури. В результаті ми отримуємо надійне безпечне пакування за оптимальною ціною.
  • Відновлюваність сировини. Гофротара виготовлена з відновлюваної сировини, тож і за цим критерієм маємо перевагу.
  • Безпека використання з дитячими товарами та харчовими продуктами. Картон, папір та гофрокартон нашого виробництва відмінно справляється з поставленою задачею. Не змінює аромат чи смакові властивості продуктів, забезпечує здорову циркуляцію повітря всередині пакування, але при цьому надійно захищає вміст від зовнішнього впливу.
За безпечною, стильною та ексклюзивною тарою з відновлюваної органічної сировини завітайте в ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький! Наші майстри готові до реалізації проектів будь-якої складності з повним задоволенням потреб вашого бізнесу.

Консультуємо безплатно!