МЕНЮ

Як пакування впливає на кількість покупців?

Маркетинг від ЕКОПРЕСС - фірмово, ексклюзивно, екологічно!

Пакування будь-якого продукту - це в першу чергу засіб комунікації зі споживачем. І оскільки саме обгортка передує першому знайомству з вашою компанією, конструкція тари має значення. А разом з конструкцією не менш важливо продумати кольорове оздоблення, зручність використання, ергономічність форми та написи, логотипи тощо. Вдало підібране пакування працює таким чином, що покупець може купити навіть те, про що не думав перш ніж побачити зовнішнє оформлення продукту.

Саме до такого ми і прагнемо в ЕКОПРЕСС, створюємо ідеальну тару для вас без зайвих витрат і завжди на професійному рівні.

“Зовнішність” продукту має значення

Люди люблять гарні речі та візуали, що викликають приємні емоції. Деякі покупці просто блукають торговим центром в пошуках чогось, що миле оку. Психологи навіть говорять про певний бар’єр до купівлі товарів з поганим пакуванням (неякісним, прісним, непродуманим чи взагалі без нього). Комерційна статистика також говорить на користь якісного пакування: до 80 відсотків товарів втрачають увагу споживача, якщо виробники ігнорують тару.

Маркетингові переваги гофротари від ЕКОПРЕСС

  • Фірмовий стиль. Разом з вами ми легко можемо створити “обличчя” будь-якого бренду. Врахуємо особливості вашої цільової аудиторії, переваги продукту перед продуктами конкурентів, унікальні властивості та конкретні запити замовника.
  • Асоціативність товарів. Якщо в асортименті вашого бренду є різні продукти, саме за допомогою пакування можна створити та звернути увагу на те, що об’єднуватиме їх між собою.
  • Ексклюзивність. Наші майстри та сучасне обладнання з виробництва гофротари не обмежує клієнтів у формах, розмірах та конструкції майбутнього пакування. Якщо ви хочете створити щось зовсім не схоже на інших, розкажіть нам детальніше. Ми вже готові працювати над цим!
  • Екологічність. Гофрокартон та його безпека для людей, товарів та навколишнього середовища давно доведені на практиці. Ми суворо стежимо за тим, щоб в складі сировини не було ніяких токсичних та небезпечних компонентів.
Ваша тара у ваших руках, але ви завжди можете довірити її виготовлення професіоналам своєї справи з ЕКОПРЕСС.