МЕНЮ

Роль макулатури на виробництві картонної тари

Макулатура

Останнім часом багато говорять про цінність та важливість використання картонної тари мало не у всіх сферах виробництва, торгівлі та поштових відправлень. Однак до складу картону входить натуральна деревина, яка, як відомо, дуже дорога. Саме тоді постає питання, як виробникам картонної тари вдається забезпечувати клієнтів низькими цінами та свої вироби і гарантувати при цьому відмінну якість? Розв’язати це питання майстрам ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький допомагає макулатура.
Як саме? Про це і поговоримо далі.

Як використовують макулатуру на виробництві картону?

Розрізняють первинну та вторинну сировину, обидва компоненти дуже важливі для виробництва картонної тари. До первинної сировини належить хімічно оброблена деревина хвойних чи листяні породи дерев, а вторинна сировина – це макулатура. Макулатурна сировина дуже розповсюджена у сфері виробництва екологічного пакування, але важливо дотримуватись оптимальних пропорцій використання натуральної деревини та якісно переробленої макулатури.
Звісно до етапу створення картонних коробок макулатура має пройти сортування, очищення та купу важливих технологічних процесів. Від контролю якості за їх виконанням залежить надійність та ефективність використання готової картонної тари. На сьогодні макулатура є одним з найпростіших та найефективніших способів отримати якісну екологічну тару без зайвих витрат.

Переваги використання макулатури на виробництві картонної тари:

  • Суттєве зниження собівартості готових виробів для пакування без втрати якості;
  • Використання сировини, яка не потребує вирубки лісів та шкоди навколишньому середовищу;
  • Ефективна утилізація картонних та паперових залишків з користю для суспільства;
  • Хімічна безпека сировини при правильній обробці на виробництві дозволяє використовувати таке пакування з харчовими продуктами та дитячими товарами, продуктами фармацевтичної галузі.
Компанія ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький також використовує макулатуру на виробництві наших пакувальних виробів для забезпечення вашого бізнесу. Ми суворо контролюємо процес виробництва за міжнародними стандартами якості та маємо відмінну репутацію на місцевому ринку.
Потрібна порада та рекомендації з вибору картонних коробок, крафт пакетів саше чи гофроящиків? Радо допоможемо!

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті