МЕНЮ

Важливе про гофротару

Ідеальна гофротара від ЕКОПРЕСС - завжди вигідний вибір!

Сучасна гофротара настільки функціональна та багатогранна, що сфера її використання обмежена тільки уявою користувача. Це зручне екологічне рішення та закриття основних потреб майже будь-якого бізнесу, коли йдеться про перевезення, зберігання, групування та продаж товарів.
Виробництво ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький пропонує широкий асортимент пакувальних рішень різноманітних форм та конструкцій з тришарового, п’ятишарового та семишарового гофрокартону. В якості додаткових вкладишів пропонуємо використання різноманітних елементів м’якого двошарового гофрокартону.
Найбільш вживаною є картонна тара з тришарового гофрокартону, такі коробки часто використовуються в торговельній сфері на оптових базах, для сортування та групування продукції, безпосередньо як частина виробничої лінії тощо. Поштові відправлення також найчастіше пакують в картонні коробки з тришарового та п’ятишарового гофрокартону.
Щодо семишарової гофротари, то за характеристиками міцності вона нічим не поступається дерев'яним коробкам. До того ж набагато легша та зручніша в роботі за аналоги з дерева. Сім шарів якісного гофрокартону чудово впораються з габаритною побутовою технікою, технічними станками чи агрегатами, а також з великими об’ємами скляної тари. Жорсткі стінки картонних коробок надійно бережуть вміст від падінь, поштовхів при транспортуванні, а всередині товари можна додатково зафіксувати.

Де використовується наша гофротара?

Від дитячих товарів та харчових продуктів до технічних приладів, автозапчастин, різноманітних деталей тощо. В нашу фірмову гофротару можна запакувати будь-що в будь-якій кількості. Основна перевага співпраці з виробником напряму полягає в тому, що ми створимо ваші картонні коробки за індивідуальними параметрами, якщо є така необхідність. Для цього в нас є все, що потрібно:

  • професійні майстри;
  • високотехнологічне обладнання;
  • відмінна екологічна, ретельно очищена сировина;
  • технологія флексодруку для нанесення графічних елементів на робочу поверхню.

Все, що вам потрібно знати про гофротару, наші майстри розкажуть із задоволенням. Звертайтеся за консультаціями просто зараз. Чекаємо на вас!