МЕНЮ


Картонна тара як ідеальне рішення для вашого бізнесу

Гофроящики

Актуальність картонного пакування для зберігання та транспортування продукції з роками тільки зростає, бо гофрокартон відрізняється екологічною безпекою, міцністю, зручністю в роботі та доступною ціною. До того ж картонна тара - це ефективний маркетинговий інструмент для просування вашого бренду. Пакування від виробника ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький завжди чудовий вибір для вашого бізнесу!

На що звернути увагу, обираючи гофротару?

Правильно обрана тара для продуктів та товарів збереже ваші кошти та нерви, саме тому фахівці радять враховувати наступні моменти:

  • Кількість шарів гофрокартону (від трьох до семи) напряму впливає на міцність готової конструкції та її характеристики. Однак це не значить, що максимальна багатошаровість потрібна всім. За детальною консультацією звертайтесь до менеджерів.
  • Гофротара має відповідати потребам та вимогам замовника повністю, щоб забезпечити цілісність товару. Деякі тендітні речі необхідно пакувати в картонні коробки з м’якою текстурою, особливо це актуально для виробів з гострими елементами та жорсткими ребрами.
  • Гофротару можна зберігати в розібраному виді, це особливо важливо, якщо компанія-замовник не має великих складських приміщень для зберігання великих об’ємів пакування.
  • Проблем з утилізацією картонної тари бути не може, бо такі відходи не потребують особливих методів перероблення, їх можна просто відправити на звалище після використання або скористатися вторинною переробкою.

Компанія ЕКОПРЕСС швидко та якісно виготовить для вас споживчу, виробничу чи транспортну гофротару будь-яких форм та розмірів. Чекаємо на ваші звернення! З ідеальною тарою від виробника ваш бізнес завжди матиме надійну опору та стильне пакування.


На головну сторінку
Переглянути усі статті