МЕНЮ


Як обрати екологічну тару для ваших товарів?

Картонна тара - це екологічно!

Ринок сучасної гофротари вражає розмаїттям пропозицій та варіантів, не тільки типові розміри мають попит, але далеко не кожен виробник може задовольнити потреби клієнта. Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький готова створити для вас будь-яку органічну гофротару з нуля великим тиражем з використанням типових чи індивідуальних лекал. Наші промислові потужності прекрасно впораються з об’ємним замовленням, завдяки потужним та сучасним промисловим агрегатам, за якими працюють справжні майстри своєї справи.

Залишається тільки розібратись з тим, на що варто звернути увагу, обираючи свою ідеальну гофротару.

Критерії вибору екологічного пакування

  • Наскільки швидко можна отримати своє замовлення. Компанія ЕКОПРЕСС ніколи не зриває терміни виконання роботи, бо ми цінуємо свій та ваш час. До того ж наш виробничий процес повністю налагоджений, щоб створювати гофропакування для вас швидко, надійно та якісно.
  • Собівартість та функціональність. Виготовити можна будь-яку гофротару, але її використання має бути економічно та практично обґрунтованим. Якщо йдеться про картонні коробки для доповнення виробничої лінії, важливо розробити спеціальні параметри лекал для спрощення фасування, навантаження та розвантаження в процесі використання гофротари. Наші майстри легко продумають вашу оптимальну гофротару, щоб забезпечити працівників та покупців максимальним комфортом під час її використання. Гофротара від виробника ЕКОПРЕСС точно не ускладнюватиме ваше життя, а зовсім навпаки.
  • Надійність. Не менш важливо врахувати особливості товару, що транспортується, щоб транспортна тара забезпечила його цілісність та невразливість до поштовхів чи хімічних факторів. Тут грає роль відстань перевезення, тип продукції, параметри і фізичні характеристики виробів тощо. Делікатні вироби потребують додаткового простору та доповнення плівкою чи пінопластом. Товари з гострими кутами чи нестандартною формою краще пакувати в картонні коробки з меншою жорсткістю.

Телефонуйте нам для консультації, та будьте певні, що всі важливі нюанси ми врахуємо, щоб виготовити для вас ідеальну гофротару за доступною ціною.