МЕНЮ

Грамаж та товщина картону: що потрібно знати?

Замовляйте вироби з якісного, міцного гофрокартону тільки в ЕКОПРЕСС!
Лише на перший погляд гофрокартон можна вважати простим та примітивним матеріалом, бо за різноманіттям характеристик існує чимало класифікацій такої органічної тари. Варто детальніше поговорити про грамаж та товщину картону, а також особливості їх впливу на готове пакування.

Що таке грамаж?

Під грамажем картону розуміють масу одного квадратного метра картонного матеріалу. На виробництві ЕКОПРЕСС в Кропивницькому ми використовуємо сучасну технологію виготовлення гофрокартону, яка відповідає міжнародним стандартам якості. Чим більший грамаж картону, тим більша його щільність, міцність та вага готового пакування.

Зазвичай наші замовники добре знають, який саме грамаж картону їм потрібен. Якщо ж вам потрібна консультація з цього питання, наші менеджери із задоволенням нададуть вам відповідь на потрібні питання.

Чому товщина картону також важлива?

Хоча логічно було б припустити, що більша товщина картону завжди краща для виготовлення пакування, насправді це не зовсім так. Чим більша товщина, тим більша вага. А це тягне за собою додаткові витрати на транспортування і не тільки. На виробництві вимірюванню товщини гофрокартону відбувається за допомогою мікрометра та штангециркуля.

Якщо пакування ваших фірмових товарів потребує конкретних показників товщини гофрокартону, ми максимально точно врахуємо потрібні параметри в роботі. Оптимальне поєднання товщини та граммажу дозволяє створити справді ефективну тару, яка задовольняє потреби замовника, а також не вимагає зайвих витрат.

В ЕКОПРЕСС ви також можете завжди замовити нанесення графічного дизайну, корисного тексту чи фірмового стилю на робочу поверхню за допомогою флексодруку. Про особливості та переваги використання саме такої технології читайте в інших статтях на нашому сайті.

Для замовлення пробної партії гофротари від виробника ЕКОПРЕСС в Кропивницькому напишіть нам просто зараз!