МЕНЮ

Цікаві факти про виробництво гофрокартону

Різновиди гофротари
Яка упаковка є найбільш популярною у світі? Звичайно ж гофрокартон! Таке пакування незамінне на підприємствах, у сфері роздрібної та оптової торгівлі, у побутовій сфері, а також при перевезеннях вантажів. Цьому сприяє невелика вага матеріалу в рулоні чи у листовій формі, низька собівартість та відмінні фізичні параметри: міцність, надійність, жорсткість, пластичність.
Невід’ємною перевагою гофрокартону перед іншими варіантами упаковки товарів та вантажів є екологічність. До складу гофрокартону від ЕКОПРЕСС із міста Кропивницький входить перероблена макулатура та волокна натуральної деревини, а тому після використання тару можна легко утилізувати без шкоди для природи. Про екологічність та безпечність такого матеріалу ми вже говорили неодноразово, але наш фірмовий гофрокартон не лише практичний, а й дуже цікавий.

Чим цікавий гофрований картон?
Історія створення гофрокартону для упаковки товарів досить довга, однак основні етапи виробництва залишаються незмінними. Деякі підприємства і сьогодні використовують застарілі агрегати, але компанія ЕКОПРЕСС із міста Кропивницький пропонує своїм клієнтам лише сучасну та високотехнологічну продукцію оптом за вигідною ціною. Перший картон створювався вручну без механізованого обладнання, тому картонні коробки з нього були неймовірно дорогими. Лише пізніше, активне використання промислових станків дозволило суттєво знизити собівартість гофрокартону.

А ви знали, що раніше обладнання для виготовлення гофрокартону, а саме рифлені вали, було створене на основі гарматних стволів? Спеціальні газові пальники прогрівали робочі вали, а запуск машин відбувався вручну. Звичайно сьогодні майже всі процеси повністю автоматизовані, а виробничий цикл розділений секціями: паперове полотно прогрівається, окремо формується хвилястий шар, наноситься спеціальний органічний клей та відбувається поєднання гофрованого паперу із тонкими шарами картону.

Які вироби із гофрокартону найбільш популярні в Україні?
За статистикою, на вітчизняному ринку пакувальної тари найбільше бажаючих купити чотириклапанні коробки та гофролотки. Вони відрізняються універсальністю використання, простотою роботи із ними. Наші майстри допоможуть вам швидко та максимально точно підібрати оптимальну тару із гофрокартону.
Чому саме такі вироби користуються попитом?
Квадратні та прямокутні коробки із гофрокартону дуже зручні для виконання транспортування, для завантаження та розвантаження товарів, правильна геометрична форма та ергономічна конструкція забезпечує раціональне використання вільного місця на складах та в транспорті. Вони ідеальні для штабелювання, бо жорсткі стінки картонних коробок надійно захищають вміст та не дозволяють йому впливати на сусідні вантажі.
Картонні кондитерські лотки від ЕКОПРЕСС також заслуговують на особливу увагу. Вони чудово поєднуються із харчовою плівкою, коли йдеться про пакування печива, тістечок, цукерок та інших солодощів у промислових масштабах. Такі картонні коробки задовольняють одразу декілька важливих вимог:
· Зручність у використанні. Жорсткі ребра та невеличкі борти забезпечують стійкість конструкції при повному чи частковому навантаженні кондитерськими виробами. Гофролотки зручно складати стопками, навіть делікатні солодощі залишаться без пошкоджень цілісності.
· Екологічність. Така тара ідеально підходить для роботи із харчовими продуктами, так як не містить небезпечних та токсичних речовин.
Широка лінійка пакувальних рішень із гофрокартону вже чекає на вас у нашому каталозі!

Якщо у вас ще залишилися питання або ви хочете придбати паперову, або картонну пакувальну продукцію, телефонуйте нам за одним з номерів телефонів: +380503525057, +380675201837. Пишіть на електронну пошту: ekopress2000@ukr.net.

Чекаємо ваших запитань і заявок. З повагою, команда компанії «Савіл»!