МЕНЮ

Особливості друку на гофрокартоні

Флексодрук в ЕКОПРЕСС - це якісно та вигідно!

Картонні коробки - прекрасний варіант для пакування різноманітних товарів. Гофротара виробництва ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький популярна серед власників торгових мереж, оптових компаній, сільськогосподарських та фермерських господарств тощо. Практична і зручна у використанні гофротара чудово справляється з захистом вмісту пакування від механічних, хімічних та інших негативних впливів.

Однотонне полотно гофрокартону не можна залишати порожнім, коли таку робочу зону краще використати для просування вашого бренду. Також технологія флексодруку дозволяє нанести на гофрокартон корисний текст для кінцевого споживача.

Чому саме флексодрук?

Річ у тім, що сучасні технології друку на гофрокартоні (офсет, шовкографія, флексографія) всі мають переваги та недоліки. Коли йдеться про масове пакування та групування товарів з графічним оформленням, потрібно враховувати наступні особливості:

  • Собівартість декоративного оформлення.
  • Складність його виконання.
  • Якість графічних елементів та їх стійкість до стирання.

Картонна коробка з графічним оздобленням не може коштувати дорожче за її вміст, використання такого маркетингового інструменту має бути економічно обґрунтованим. Саме тому компанія ЕКОПРЕСС пропонує всім своїм клієнтам послуги флексодруку від одного до чотирьох кольорів. Такий тип друку забезпечує високу чіткість зображення, стійкість до стирання, а також не тягне великих операційних витрат.

Ідеальне поєднання усіх важливих характеристик в технології флексодруку робить її оптимальною для роботи з гофротарою. Готуємо до виробництва гофротару з нуля не тільки за типовими лекалами, а й в індивідуальних параметрах.

Пишіть нам в соцмережах чи телефонуйте за контактами, вказаними на сайті, для консультації!