МЕНЮ

Коробки для піци від виробника - чому варто замовити саме в ЕКОПРЕСС

Коробка з флексодруком

Нині найвигіднішим та найефективнішим способом дизайнерського чи декоративного оформлення картонної тари та крафт пакетів саше від ЕКОПРЕСС є флексодрук. По-перше, це економічно обгрунтовано та вигідно, по-друге, процес не вимагає особливих вимог до поверхні нанесення друку. Наші майстри допоможуть вам оформити вашу картонну тару за готовим шаблоном або створять для вас дизайн з нуля. Замовляти таку послугу у виробника дуже вигідно, через те що усі процеси завершуються дуже швидко та без зайвих витрат часу чи грошей.

Що потрібно знати про флексографію?
Технологія нанесення флексодруку на поверхню, будь-яку, відома людству вже давно. Перші згадки про неї датуються 19-м сторіччям. Вважається, що поява флексодруку пов’язана з іменем німецького діяча Карла Хольвего. За допомогою дерев’яного кліше майстри створювали декор для паперової упаковки та пакетів. Значно пізніше флексодрук дійшов до використання для оздоблення конвертів, сигарет та кондитерських виробів.
Після завершення Другої світової війни без флексодруку не обходились вже видавництва та рекламна сфера. Такий підхід дозволяв отримувати справді якісні вироби при мінімальних витратах.

Який матеріал підходить для флексодруку?
Ідеальна поверхня для якісного флексодруку – папір та картон. Єдиний важливий момент полягає в тому, що на пористих поверхнях зображення має низьку стійкість до стирання. Компанія ЕКОПРЕСС використовує технологію флексодруку для нанесення на поверхню картонних коробок, йдеться про зображення та корисну для користувача інформацію. Це дуже цікаве та корисне рішення з точки зору маркетингу, бо з якісним флексодруком картонна тара сприйматиметься як потужний рекламний інструмент.

Чому ми обираємо саме флексодрук для картонних коробок?

  • Доступна ціна. Сама по собі така технологія друку не потребує великих витрат та фінансових вливань, але її ефективність дуже висока. Це підтверджує практика наших клієнтів та партнерів.
  • Нешкідливі фарби. Важливою складовою картонної тари з флексодруком є те, що ми використовуємо фарби виключно з безпечними складниками, тому таке пакування можна піддавати вторинного перероблення без попереднього очищення від кольорового покриття.
  • Висока ефективність. Хоча сам по собі флексодрук доволі дешевий, якість графічного оформлення з використанням такої технології на виході дуже висока.
Замовляючи картонні коробки в компанії ЕКОПРЕСС у Кропивницькому, ви отримуєте можливість стильно та вигідно оформити свою картонну тару за допомогою флексодруку від одного до чотирьох кольорів. Це прекрасна можливість для просування власного бренду, додаткової реклами компанії та зручні можливості для передачі корисної інформації клієнтами. На ринку картонні коробки з дизайном сприймаються набагато краще, ніж базові вироби.

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті