МЕНЮ


Чи є недоліки у пакування з картону?

Пошкоджена коробка

Ми можемо без кінця говорити про переваги гофротари для пакування, коли йдеться про сучасний бізнес, сферу торгівлі, транспортування, зберігання тощо. Звісно однією з головних переваг картону є його склад - повністю натуральна та очищена целюлоза, але ми частіше наголошуємо на цупкості, надійності та ефективності використання гофротари.

Серед переваг гофротари завжди має значення легкість, ефективність, можливість використання вторинної переробки для утилізації виробів після використання. Картонні коробки дуже зручні, недорогі, а також гарні для рекламного просування компанії чи просто для нанесення корисної інформації для споживача.

Про які недоліки варто знати?

Картонна гофротара дуже вразлива до води, саме тому зберігати її просто неба не дуже гарна ідея. Не менш важливо слідкувати за тим, аби рівень вологості в складському приміщенні був не вищим за сімдесят, але не нижчим за двадцять п’ять відсотків. Надлишок вологи картон в себе втягує, від цього стає м’яким та втрачає міцність. До того ж целюлоза боїться відкритого вогню і при прямому контакті з ним швидко горить.

Ще один недолік гофротари напряму пов’язаний з її органічністю та натуральністю, це приваблює гризунів. Вони можуть гризти гофротару та отримувати доступ до вмісту гофротари, але усі недоліки картону, які перераховані вище, можна легко усунути, якщо просто дотримуватись банальних правил безпеки при роботі з картонними коробками.

Усі переваги гофротари від ЕКОПРЕСС повністю враховують потреби вашого бізнесу, тому наші майстри завжди радо допоможуть вам зробити правильний вибір.