МЕНЮ


5 переваг гофрокартону перед аналогами у сфері пакування

Листи гофрокартону

Кількість та якість продажів продукції пов’язані з пакуванням, а також залежать від надійності та функціональності тари. Картонні коробки відрізняються впізнаваністю бренду та візуальною привабливістю.

Поруч з пластиковими ящиками, плівкою та дерев’яною тарою, саме картонна гофротара може похвастати п’ятьма вагомими перевагами:

  • Універсальне використання. Гофроящики та чотириклапанні картонні коробки використовуються для пакування різноманітних товарів, це може бути дрібна електроніка і габаритні промислові агрегати. Будь-яка форма, розмір, особливості фасування та тип продукту можливий. З однаковою ефективністю можна перевозити в картонній тарі дитячі товари і косметику, зернові культури, харчові продукти, будівельні матеріали, медичні препарати тощо.
  • Екологічна безпека. В основі виробництва картонної гофротари лежить ретельно оброблена вторинна сировина та целюлоза. Наявність домішок і пластифікаторів виключена, а процес виготовлення потребує мінімального використання енергетичних ресурсів. Процес утилізації дозволяє повністю переробити використане пакування без шкоди для навколишнього середовища. За необхідністю картонні коробки можна використовувати кілька разів, розібрати тару та скласти наново за потребою.
  • Висока міцність. В асортименті картонної тари компанії ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький ви завжди можете знайти потрібне пакування за класом та маркою картону. Кількість шарів гофрокартону на вибір, тому ми допоможемо надійно запакувати, як маленьку дитячу іграшку, так і високотехнологічне промислове обладнання.
  • Невелика вага. Самі по собі картонні коробки та гофроящики, навіть семишарові, відрізняються легкістю. У порівнянні з пластиковим ящиком аналогічного розміру картонна тара важить в 3 чи 4 рази менше. Дерев’яні ящики ще важчі та дорожчі. Гофротара не додає пакуванню зайвого об’єму, що дозволяє суттєво зменшити витрати на транспортування вантажу.
  • Функціональність. Крутість гофрокартону також полягає в тому, що з ним зручно і легко працювати, а промислові агрегати ЕКОПРЕСС швидко виготовляють картонні ящики та додаткові елементи будь-якої форми, розмірів та призначення. Це не тільки зручно, а й дешево та практично.

Звертайтесь за вашою ідеальною гофротарою до менеджерів ЕКОПРЕСС просто зараз!

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті