Особливості застосування різних типів гофрокартону

Замовляйте гофрокартон від ЕКОПРЕСС - якість українського виробника!

Гофрований картон виготовляють з первинної та вторинної сировини. Якщо забезпечити оптимальне поєднання таких матеріалів, можна отримати стильне пакувальне рішення відмінної якості за доступною ціною. Саме на цьому спеціалізуються майстри компанії ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький. Наша технологія виробництва дозволяє створювати надійні, практичні та абсолютно безпечні гофрокартонні вироби для пакування.

Чому саме гофрокартон?

  • Майже невагома тара. Самі по собі картонні коробки виробництва ЕКОПРЕСС здатні витримувати доволі серйозні фізичні навантаження, але важать вони не багато, тому здатні не додавати зайвої ваги товарам, що важливо під час транспортування тощо.
  • Амортизація. Цікаво, що гофрокартон відмінно захищає вміст пакування від фізичних та механічних пошкоджень. Ступінь амортизації варіюється профілем гофрованого картону.
  • Універсальність. Харчові продукти, дитячі товари, документи, виробничі лінії, спеціалізована техніка, агрегати та запчастини. Гофрокартону знайдеться місце всюди і завжди з відмінною ефективністю.
  • Простота утилізації. Гофрокартон не створює користувачам ніяких проблем з утилізацією після завершення терміну використання, що стає ще однією перевагою такого пакування серед аналогів.

Де використовують гофрокартон з різною кількістю шарів?

Найпростіший варіант двошаровий відрізняється відсутністю великої жорсткості, але має чудові показники амортизації. Таким пакувальним матеріалом обгортають меблі, крихлі скляні та керамічні предмети і не тільки.
Універсальністю славиться тришаровий, коробки з нього легко впораються з вантажем до 30 кг. Гофролотки для кондитерських виробів, фруктів та овочів, також архівні та подарункові пакування виготовленні з тришарового гофрокартону.

З п’ятишарового виготовляють гофрокороба та піддони, такі вироби чудово конкурують з аналогами з пластику та деревини. Актуальні рішення для міжнародних перевезень.

Семишарові також існують для спеціальних коробів, використовуються в роботі з габаритними запчастинами, деталями та вузлами, з ними працюють і на будівництві.

Компанія ЕКОПРЕСС радо візьметься за виконання вашого замовлення. Звертайтесь за консультацією!