МЕНЮ

Цікаві факти про картон, які вам точно не були відомі раніше

Класичні картонні коробки

Класичні чотириклапанні картонні коробки від ЕКОПРЕСС - непомітні помічники підприємців та власників торгових баз, бо з їхньою допомогою легко підтримувати порядок та сортувати продукцію без зайвих витрат грошей та часу. Купити таку тару у виробника оптом вигідно через оптимальну ціну, при цьому гарантована висока якість та потрібний тираж виробництва.

Всім нашим клієнтам доступна послуга флексодруку, яка легко зробить крутий маркетинговий інструмент із вашої картонної тари, доповнивши полотно картону логотипами, інструкціями чи фірмовим дизайном компанії. Усе це стало можливим завдяки появі картону, який наші майстри виготовляють із дотриманням високих стандартів якості для безпеки та надійного зберігання ваших продуктів.

Кому подякувати за появу картону?

Америка та Європа активно використовували картон як пакування ще в 18-19 століттях. Перші картонні коробки були дуже дорогими та здебільшого мали круглу форму, бо виготовлялися такі речі вручну, а масового промислового виробництва картонних коробок та їх продажу оптом за вигідними цінами просто не існувало. Деякі історики припускають, що перші картонні тари існували ще у Давньому Єгипті, але перевірених підтверджень такому факту не знайшли.

Двошаровий гофрокартон у більш сучасному вигляді, який ми усі знаємо, почали виготовляти на промисловому рівні з 1882 року. Йдеться про компанію “Томпсон та Норіс”, яка трохи згодом розширилась на європейські країни.

Чим може бути цікавим звичайний картон?

Якщо ви думаєте, що картонні коробки це нудно та прозаїчно, пропонуємо вам познайомитись з наступними фактами:  • Теорія, згідно з якою картон з’явився ще у Давньому Єгипті, підкріплюється знахідкою тіла жінки в одній із гробниць. Матеріал, яким її було вкрито, має багато спільних характеристик із сучасним картоном.
  • Всупереч великій кількості типів пакування на сучасному ринку, саме картон - найпопулярніший пакувальний матеріал.
  • За появу картонних коробок, які сьогодні використовуються майже всюди, потрібно подякувати станку Роберта Гайера, що зламався на виробництві паперових пакетів. Коробка стала чудовою альтернативою, яка відмінно показала себе на практиці.
  • У 1856 році із картону виготовляли не пакування, а капелюхи для джентльменів.
  • Білий картон, на якому чудово зображаються малюнки, написи та логотипи вперше з’явився у Франції 1865 року.
  • На виробництві щогодини виготовляється близько 7,5 тисяч коробок.
  • Першим харчовим продуктом, упакованим у картонну коробку стала вівсянка.

Як би дивно це не звучало, та картону вдається поєднувати в собі звання мало не найстарішого пакування у світі разом із пакуванням майбутнього. Так-так, часи повсюдного використання поліетилену та пластику позаду, а популярність картонних коробок лише зростає. Адже картонні коробки від ЕКОПРЕСС не тільки надійні, а також екологічні та абсолютно безпечні для харчових чи дитячих продуктів.

Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті