МЕНЮ

Що треба знати про обладнання для виробництва картонної тари?

Картон у виробничому цеху

Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький виготовляє картонну гофротару для ваших фірмових виробів на основі сучасного професійного високотехнологічного обладнання. Саме це дозволяє гарантувати відмінну якість фірмового пакування від виробника, доступного за вигідною ціною для клієнтів нашої компанії. На виробничому обладнанні можна зупинитись трохи детальніше.

Як працюють преси автоматичної висічки?

Коли йдеться про висічку та виробництво гофротари, яка активно використовується у сфері торгівлі та поштових відправлень тощо, без автоматичних пресів обійтися важко. Такі агрегати бувають дуже різними, але кожен особливий по-своєму.


Частіше буває так, що до складу робочих агрегатів входять наступні секції:
  • Секція самонакладу;
  • Секція подання;
  • Секція висічки плоского типу;
  • Секція для видалення відходів від крайок;
  • Секція розподілу заготовлених виробів;
  • Приймання стопи.
Не менш популярними вважаються тигельні преси через те, що чудово підходять для роботи з сучасною гофротарою та масового виробництва різноманітних типів екологічної пакувальної продукції.

Чому варто довірити пакування своєї продукції саме нашій тарі?

Десятиліття успішної практики у сфері виготовлення та дистрибуції гофротари в наших майстрів допоможуть вам з професійним підбором картонних коробок та інших типів гофротари на будь-який смак. Співпраця з ЕКОПРЕСС завжди принесе вам тільки приємні емоції та вагомі переваги:
  • Екологічна безпека. Ми працюємо з якісно відсортованою та переробленою вторинною сировиною та дотримуємося необхідних пропорцій поєднання целюлози з продуктами вторинного перероблення для створення практичної та надійної тари. Ніяких токсичних клеїв та фарбників для флексодруку, наші коробки повністю безпечні для харчових продуктів та дитячих товарів.
  • Ідеальна точність. Професійне технологічне обладнання нашого заводу працює відповідно до міжнародних стандартів та вимог до якості картонної тари. Точні контури, функціональні конструкції та оптимальний склад кожного виробу роблять використання фірмової тари максимально зручним, практичним та ефективним.
  • Доступні ціни. Ваші оптові замовлення будуть виконані в стислі терміни за потребою, всім нашим клієнтам гарантовані оптимальні ціни.

Обираючи картонні коробки та гофротару від ЕКОПРЕСС, ви завжди прийматимете правильне рішення. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг, пов’язаних з розробкою, підбором та декоративним оформленням гофротари.

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті