МЕНЮ

Проста конструкція чи дещо більше?

ЕКОПРЕСС - екологічно, якісно, надійно!

Поки деякі підприємці все ще чіпляються за пережитки минулого у вигляді пластикової та поліетиленової тари для виробів власного виробництва, постійні та нові клієнти компанії ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький точно знають, як зробити правильний вибір. Йдеться про повністю екологічну тару, виконану з гофрокартону згідно з дотриманням міжнародних сертифікатів якості.

Треба відмітити, що на сучасному ринку є і недобросовісні виробники картонних коробок, саме тому важливо звертати увагу на сертифікацію виробництва. Майстри з ЕКОПРЕСС спеціалізуються на виготовленні такої тари і дотримуються оптимальних пропорцій використання чистої целюлози та сировини, отриманої в результаті вторинної переробки. Саме тому, замовляючи гофротару в нас, ви завжди отримаєте надійне, практичне і функціональне рішення за доступною ціною.

Поговоримо про важливість гофротари для екології

  1. Абсолютно нешкідливі складники. Ми працюємо виключно з нешкідливими матеріалами та використовуємо технологію флексодруку на основі безпечних водорозчинних фарбників. Тобто навіть з брендуванням та додатковими елементами така тара буде абсолютно екологічною та чистою для довкілля, навіть за умови, що клієнт не турбуватиметься про передачу використаних виробів на вторинну переробку.
  2. Невелика вага. Навіть найкрупніші за своїми габаритами картонні коробки відрізняються мінімальною масою, при цьому вироби правильної геометричної форми спрощують штабелювання та дозволяють раціонально використовувати простір в вантажному транспорті. Економія корисної площі дозволяє не користуватися транспортом зайвий раз, а це зменшує викиди шкідливих газів.
  3. Мінімальна шкода атмосфері. Якщо порівняти шкоду екології при виробництві пластикового пакування та картонної коробки, негативний вплив від виготовлення гофрокартону в декілька разів менший, ніж у випадку з пластиком. Важлива роль відведена не лише викидам вуглецю, а й відсутності токсичних та небезпечних відходів.
  4. Повторне використання. Цупка гофротара в деяких випадках може бути використана повторно, якщо не йдеться про групування товарів та гофропакування в рамках виробничої лінії. Наприклад, в офісах чи у складських приміщеннях.

Екологічність гофропакування неодноразово доведена лабораторними та практичними дослідженнями. За такою тарою майбутнє, але вибір завжди за вами. Для замовлення зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом!