МЕНЮ

Надійні гофрокартонні вироби від виробника

Гофрокартонні вироби від ЕКОПРЕСС - зручно, якісно, вигідно! Замовляйте вже зараз!

Купити картонні коробки та інші типи гофротари від виробника завжди гарна ідея, якщо ваш бізнес пов’язаний з торгівлею, виробництвом чи транспортуванням різних виробів. Наше сучасне високотехнологічне виробництво постійно модернізує гофротару, щоб максимально задовольняти потреби улюблених клієнтів. Саме тому ми завжди пропонуємо величезний вибір надійного та якісного пакування на будь-який смак.

Яку саме гофротару ми пропонуємо?

  • Листи гофрокартону. Пакувальні матеріали від двох до семи шарів якісного добірного гофрокартону вже чекають на своїх власників в ЕКОПРЕСС. Можемо створити такі вироби з потрібними технічними характеристиками, щільністю та іншими важливими параметрами.
  • Піддони з гофрокартону. Практичне та ефективне рішення для роботи в складських приміщеннях, для транспортування і зберігання товарів у гофротарі тощо. Актуальні для міжнародних перевезень. Гофрокартонним піддонам знаходиться все більше місця у сфері логістики та торгівлі, бо вони мають певні переваги у зручності роботи перед аналогічними виробами з дерева.
  • Короба. Сюди можна віднести не лише чотириклапанні популярні картонні коробки, а також гофролотки, кондитерські лотки тощо. Сюди також відноситься великий вибір картонних коробок для піци чи бургерів. Працюємо з будь-якими конфігураціями, розмірами гофротари та з іншими важливими параметрами вашої майбутньої ідеальної гофротари.
  • Додаткові комплектуючі. Спеціальні вставки та амортизаційні елементи, решітки, пакувальний папір та інші комплектуючі, які допоможуть надійно зафіксувати продукцію під час перевезення і не тільки.

В нашій компанії ви завжди можете розраховувати на демократичні ціни, відмінну якість та індивідуальний професійний підхід до роботи. Працюємо для вас! Звертайтесь до наших менеджерів за детальною консультацією.