МЕНЮ

Самозбірні коробки для вашого бізнесу від ЕКОПРЕСС

Гофротара від ЕКОПРЕСС - надійно, якісно, ефективно!

Якщо говорити про найбільш поширені варіанти гофротари, то без самозбірних коробок не обійдемось. Для них знайшлося місце в сфері доставки їжі, пакування не харчових товарів, побутової техніки та подарунків. З’єднання язичкового типу в картонній гофротарі користуються величезним попитом через практичність та інші вагомі переваги:

  • Варіативність розмірів тари. В наявності серед асортименту виробництва гофротари ЕКОПРЕСС картонні коробки будь-яких типових розмірів, а також нетипових за запитами замовників.
  • Висока надійність пакування. В самозбірних картонних коробках фірмову продукцію можна відправляти на тривале зберігання. Зручно пакувати, зберігати та транспортувати.
  • Надійне кріплення і закриття. Ваші товари в самозбірних коробках будуть надійно захищені від механічних та хімічних пошкоджень.
  • Універсальність використання. Найрізноманітніші товари можна запакувати в картонні коробки: дитячі іграшки та харчування, побутова хімія, кондитерські вироби, фрукти та овочі.
  • Можливість штабелювання картонних коробок. Використання самозбірних квадратних чи прямокутних коробок гарно економить місце в вантажному відділенні транспортних засобів.
  • Низька собівартість. Замовляючи картонну гофротару від ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький, ви завжди можете розраховувати на приємні ціни. До того ж ми пропонуємо актуальну послугу флексодруку для брендування вашої продукції та нанесення на робочу поверхню цінної інформації для користувача.

Бажаєте купити першу партію самозбірної гофротари нашого виробництва просто зараз? Тоді треба обговорити деталі та перейти до виконання вашого замовлення. Ми вже готові створити вашу ідеальну тару з оптимальним дотриманням усіх потрібних параметрів.

Саме час обрати ЕКОПРЕСС сьогодні, щоб вже завтра наша тара балувала вас своїми відмінними характеристиками та надійністю в роботі.