МЕНЮ

Чи несе картонна тара шкоду довкіллю?

Коробки придатні до переробки!

Питання екологічного пакування актуальне в Україні, навіть під час війни. Звісно, неможливо правдиво підрахувати шкоду, нанесену природному середовищу нашої країни бойовими діями, але ми можемо працювати на довгострокову перспективу, бо чудово розуміємо, що банальні пластикові пакети в буквальному сенсі руйнують наш світ. Потрапляючи в річки та моря пластикові пакети руйнують цілі екосистеми, знищують морських жителів та отруюють воду, яка потрібна людству для вживання.
Цікавий факт, що у свій час пластикова тара з’явилася саме для того, щоб зменшити використання дорогої деревини для пакування. Однак йшлося про багаторазове використання тари, а зовсім не про одноразові вироби, які штампуються занадто швидко і майже не підлягають спеціалізованій утилізації. Саме тому немає ніяких сумнівів у тому, що після отримання негативного досвіду люди повернулися до більш безпечної сировини для створення картонної тари.
Разом з тим знову виникає питання надмірної вирубки лісів та зелених насаджень для виробництва картону та паперу. То чи несе картонна тара шкоду довкіллю? Чи можливо вона справді забезпечує природному середовищу екологічну безпеку?

Картонні та паперові вироби від ЕКОПРЕСС у Кропивницькому

Наші майстри працюють над виготовленням картонних коробок, крафт пакетів саше та гофроящиків вже більше ніж 12 років поспіль. Ми добре знаємо, що важливо дотримуватись балансу, тому на виробництві картонної тари ЕКОПРЕСС як сировину ми використовуємо суміш натуральної целюлози з деревини та переробленої макулатури. Подібний підхід запобігає надмірному використанню дорогої деревини та сприяє повторному використанню старого пакування через вторинну переробку.

Працювати з нами вигідно та зручно:

  • Оптове виробництво картонних коробок. Ціни від виробника та великі тиражі у стислі терміни чекають на вас в компанії ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький. Високотехнологічне обладнання дозволяє нашим майстрам швидко виконувати об’ємні завдання на виготовлення картонних коробок чи гофроящиків у типових та індивідуальних розмірах. Просто зв’яжіться з нашими менеджерами для отримання детальної консультації.
  • Високі стандарти. Ми дотримуємось міжнародних технічних характеристик для створення надійної і якісної тари, оптимальне використання вторинної сировини дозволяє зберігати таке пакування доступним та ефективним для широкої сфери використання.
  • Екологічна безпека. Картонна тара нашого виробництва повністю відповідає необхідним показникам безпеки, тому вироби ЕКОПРЕСС підходять для роботи з дитячими товарами, харчовими продуктами та медичними препаратами. Ми не працюємо з токсичними та небезпечними компонентами, тому такі вироби абсолютно безпечні, не мають неприємного запаху та смаку.
Замовляйте свою картонну тару вже сьогодні, щоб отримати все необхідне для забезпечення потреб вашого бізнесу. Доступні ціни та відмінну якість гарантуємо!

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті