МЕНЮ

Яку тару можна назвати екологічною?

Картонна тара від ЕКОПРЕСС відповідає всім стандартам якості та екологічності! Телефонуйте та замовляйте в ЕКОПРЕСС!

У сучасному світі багато хто маніпулює позначкою ЕКО, бо це створює позитивний імідж компанії. Проте, що саме ховається за “екологічністю” різних типів тари? У свій час поліетиленові пластикові пакети також були створені для піклування про безпеку довкілля. Однак тоді ще не існувало їх масового виробництва, бо ніхто не міг попередити того факту, що буквально за декілька десятиліть одноразові вироби з пластику заповнять світ, простір і забруднюватимуть океан, стаючи причиною загибелі представників флори та фауни.

Потреба в пластиковій заміні картонних виробів на початку промислової революції виникла через те, що тогочасні аналоги гофротари коштували дуже дорого, а також для їх виготовлення використовувалась виключно дороговартісна натуральна деревина.

Сьогодні ж з новими технологіями виробництва та врахованими помилками минулого гофротару заслужено повертають на законне перше місце за безпекою, екологічністю та ефективністю в роботі. Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький сумлінно доводить цю тезу багато років поспіль на практиці, а число наших постійних партнерів невпинно збільшується і ми не можемо не радіти цьому факту.

Що говорить про екологічність гофротари?

Наші фірмові крафт пакети саше та гофротара є повністю біологічно розкладним виробом. Навіть без вторинної переробки з часом під дією вологого середовища та сонячного світла і бактерій гофрокартон перетворюється на біомасу.
Відправляючи гофрокартонні вироби на вторинну переробку після завершення терміну використання, також можна допомагати світу з правильною утилізацією відходів. Стовідсотково екологічний підхід до ведення бізнесу!
Картон та паперові пакування не впливають на смакові та ароматні властивості харчових продуктів. Скоріше навпаки така тара відрізняється універсальністю та максимальною ефективністю в роботі.
Навіть фарбники для створення графічних дизайнів від ЕКОПРЕСС також повністю безпечні та органічні, не містять токсичних речовин

За стильними та безпечними пакувальними рішеннями звертайтесь до наших майстрів просто зараз!