МЕНЮ


Чому екологічна тара завжди актуальна?

Замовляйте екологічну тару в ЕКОПРЕСС - це вигідно!

Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький давно спеціалізується на виготовленні гофротари для вашого бізнесу. Протягом багатьох років наші спеціалісти здобували неоціненний досвід для створення картонних коробок, гофролотків, ящиків та інших типів картонного пакування для вашого бізнесу. Ми постійно наголошуємо на важливості використання органічного пакування, але робимо це зовсім не через те, що бажаємо просувати свою продукцію.

Річ у тім, що сучасність ставить перед підприємцями певні вимоги до якості та екологічної безпеки пакування. Пластикова тара більше не має вагомих переваг перед картонними аналогами, бо ми поступово нівелювали всі проблеми, які могли з ними виникнути в процесі роботи:

  • Міцність та стійкість до фізичних чи механічних впливів у гофрокартону нічим не поступається дерев’яним ящикам чи пластиковим лоткам, але вага такого пакування набагато менша, що є важливою перевагою.
  • Самозбірні картонні коробки легко транспортуються до замовника і займають мінімум простору в багажному відділенні та в складських приміщеннях.
  • Високоточне сучасне обладнання виробництва ЕКОПРЕСС дозволяє нашим майстрам швидко виконувати масштабні замовлення без затримки.

Що ще треба знати про переваги екологічної тари?

Екологічне пакування з гофрокартону - найкращий спосіб потурбуватися про захист навколишнього середовища, бо навіть без спеціалізованої утилізації така тара не стане загрозою для природи. З часом картонні коробки перетворяться на безпечну складову екосистеми. Та варто обговорити і таке:

  • Широка сфера використання гофротари, а тому числі для пакування фармацевтики, косметики, дитячих товарів та харчових продуктів. Гофрокартон не впливає на харчові, смакові якості, на аромат.
  • Виробництво екологічної тари ЕКОПРЕСС працює з макулатурою, тобто забезпечує повторне використання раніше використаної сировини.
  • В гофрокартонному пакуванні продукція довше зберігається свіжою, що особливо актуально для харчових продуктів, наприклад овочів, ягід, фруктів та зелені.

За екологічною тарою будь-яких форматів та розмірів звертайтесь до наших працівників. Все розкажемо, покажемо та створимо ваше ідеальне пакування без проблем!