МЕНЮ

Мінуси чотириклапанних картонних коробок

Зробіть свій впевнений вибір вже зараз! Замовте гофротару в ЕКОПРЕСС!

Назва цієї статті могла вас спантеличити, але так було задумано з самого початку. Єдиним недоліком фірмової гофротари від ЕКОПРЕСС є те, що від тривалого впливу вологи вона поступово втрачає свої якісні характеристики. Однак це можна сказати майже про будь-яке пакування: дерев’яні ящики гниють від вологи, металеві іржавіють, а звичайна плівка, хоча і тримає форму, суттєво ускладнює експлуатацію тари в вологих умовах.

Насправді ж товари, що потребують фірмового пакування, рідко зберігають в умовах, де є волога чи просто неба, тож цей недолік не можна назвати критичним. В других випадках ми можемо говорити про мінуси чотириклапанних картонних коробок та інших типів гофротари жартома:

  1. З формуванням тари з самозбірного виробу впорається навіть дитина, тож ваші працівники можуть засмутитися, що їх не доведеться відправляти на курси підвищення кваліфікації для вивчення особливостей роботи з гофротарою коштом компанії.
  2. Якщо ви планували виділити великий бюджет на пакування фірмових виробів, то доведеться вас розчарувати! Замовляючи гофротару від ЕКОПРЕСС навіть з графічним оздобленням з технологією флексодруку ви легко отримаєте великий тираж надійного та стильного пакування без зайвих витрат.
  3. Стильний дизайн на чотириклапанних коробках швидко зробить ваш бренд впізнаваним серед клієнтів. Тож об’єми продажів можуть різко збільшитись, і до цього треба бути готовим. Популярність потребуватиме більш інтенсивної та продуктивної роботи.
Ну а якщо серйозно, то на сьогоднішньому ринку ви точно не знайдете кращого варіанту для пакування своїх товарів та виробів, ніж гофротара. Співпраця з виробником також гарантує високу надійність та дотримання термінів виконання об’ємних тиражів.

Якщо у вас є якісь конкретні питання, стосовно особливостей використання чотириклапанних картонних коробок конкретно для вашої сфери професійної діяльності, ви завжди можете отримати консультацію наших спеціалістів. Звертайтесь просто зараз!