МЕНЮ

Шляхи розвитку підприємства з використанням гофротари

Брендування: важливо, зручно, ефективно!

Ведення бізнесу в сучасних умовах потребує від власника максимально раціонального підходу до вибору пакування своїх виробів. Саме тара має важливе значення, коли йдеться про транспортування та зберігання товарів, але вона також може стати корисним рекламним візуалом вашої торговельної марки чи бренду.

Стилізація гофротари фірмовими кольорами гарантує гарну впізнаваність вашій компанії, тому що картонні коробки з логотипами та оригінальними написами будуть працювати як реклама весь час на шляху з виробничої лінії до кінцевого споживача. Додаткових витрат на це не знадобиться, бо замовити функцію флексодруку від одного до чотирьох кольорів ви завжди можете на етапі оформлення потрібного тиражу тари.

Чому не варто ігнорувати брендування гофротари?

  • Безплатна реклама. Простежити кінцеву точку, де може опинитися картонна коробка з вашим логотипом дуже складно. Однак це точно буде величезна кількість людей. Всі вони бачитимуть назву компанії, корисну інформацію для споживача чи інші важливі надруковані матеріали, а це загалом формуватиме впізнаваність та позитивний імідж компанії. Ви завжди можете залишити робочу поверхню гофротари порожньою і втратите значно більше.
  • Зручний функціонал. Повторне використання гофротари в побуті чи в інших цілях більш ймовірне, якщо картонні коробки мають додаткові перфорації, ручки чи віконця, що збільшують ефективність роботи з ними. Замовляючи тару в ЕКОПРЕСС, ви завжди можете розраховувати на максимальну чіткість виконання ваших індивідуальних запитів. В поєднанні з флексодруком наші майстри створять для вас цікаву, стильну та максимально функціональну тару.
  • Цікава подача корисної інформації. Деякі товари потребують додаткових описів для безпечного та ефективного транспортування, саме тому однотонна поверхня гофротари чудово підходить для таких речей.
Якщо ви хочете створити особливе пакування для вашого бізнесу, майстри ЕКОПРЕСС радо допоможуть із розв’язанням цього питання. Замовляйте просто зараз!