МЕНЮ


Розробка картонної тари з нуля

Потрібна якісна гофротара? Звертайтесь до ЕКОПРЕСС!

Гофротара давно стала прекрасним рішенням для сучасного ведення бізнесу, пов’язаного з транспортуванням, зберіганням та сортуванням різноманітних типів продукції. Це екологічне пакування, яке не тільки дуже зручне в роботі, а й дозволяє мінімізувати шкоду для навколишнього середовища через те, що спрощує утилізацію використаних коробок.

Компанія ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький пропонує вам широкий асортимент картонних коробок та ящиків з органічних матеріалів, але ми з задоволенням розробимо для вас унікальну картонну тару з нуля.

Коли може бути потрібна ексклюзивна тара з гофрокартону?

Гофротара за ексклюзивними лекалами часто використовується для доповнення автоматизованої виробничої лінії. Готові картонні коробки потрібної форми та розмірів застосовуються безпосередньо в роботі виробничих агрегатів для групування чи сортування виробів.

Деякі підприємці звертають увагу на важливість ексклюзивного оформлення пакування, щоб виділитися на ринку серед товарів конкурентів. Майстри ЕКОПРЕСС радо допоможуть із розв’язанням цього питання, а також запропонують вам стильне, практичне і недороге декоративне оформлення від одного до чотирьох кольорів за допомогою флексодруку.

Як створити ідеальну тару?

Працівники компанії ЕКОПРЕСС точно знають, що саме потрібно для якісного та надійного пакування ваших товарів. Від ідеальної тари нашого виробництва вас відділяє кілька кроків:

  • Консультація з нашими менеджерами, яка дозволить в деталях прояснити, які потреби має закривати готова гофротара. Ми обговоримо не тільки геометричні параметри коробки, а й потрібні показники жорсткості конструкції, додаткові деталі та доповнення (перфорації, ручки, клапани тощо).
  • Створення лекала для виготовлення гуртового тиражу гофротари з ексклюзивними параметрами. Щойно усі деталі будуть узгоджені із замовником, проєкт буде запущено в роботу.
  • Безпосереднє виготовлення ящиків, гофролотків чи крафт пакетів саше. Беремося за термінове виконання замовлень тому, що працюємо з професійним високоточним обладнанням.

Ми вже чекаємо на ваше звернення і готові працювати. Відмінну якість, надійність та задоволення від співпраці з нами гарантуємо!