МЕНЮ

Чи дорого забрендувати бізнес сучасному підприємцю?

Якісний флексодрук Вашого бренду - лише в ЕКОПРЕСС!

Досвідчені підприємці та виробники добре знають, що без якісної реклами розвивати будь-яку професійну діяльність неможливо. Разом з тим вона тягне за собою величезну кількість витрат, які потрібно оптимізувати, щоб збільшити дохід.
Виробник гофротари в Кропивницькому, компанія ЕКОПРЕСС пропонує вам прекрасне рішення - поєднати надійне пакування з потужним рекламним інструментом. Зробити це можна без зайвих зусиль та витрат, бо наші спеціалісти пропонують послугу флексодруку від одного до чотирьох кольорів. Спеціалізоване обладнання наносить текст, графіку, фірмовий стиль на робочу поверхню гофрокартону.

Чому брендовані картонні короби кращі за звичайні?

Якщо ви все ще маєте сумніви в тому, чи варто замовляти брендування гофротари, врахуйте наступні моменти:

  • Послуга флексодруку від виробника дозволяє спланувати нанесення рекламного дизайну на картон ще на етапі формування замовлення. Тобто вам не потрібно витрачати на це багато часу чи грошей: оформили замовлення на сайті, обговорили деталі з менеджерами і отримали чудовий результат.
  • Повний пакет послуг в одному місці. Саме так! Ми розробимо для вас ідеальні гофрокартонні коробки за формою, текстурою, амортизаційними та захисними характеристиками тощо. Попіклуємось про все спеціально для вас. Це можуть бути не лише типові конструкції, а й ексклюзивні макети гофротари, створені з нуля.
  • Поки продукція в картонних коробках мандруватиме до точки продажу, всі навколо бачитимуть ваші брендові логотипи, корисну інформацію для користувача, фірмовий дизайн. Це гарантує впізнаваність та створення позитивної репутації компанії на всіх рівнях.
Найголовніше те, що такий підхід не потребує ніяких додаткових вкладень, але працюватиме на ваш бізнес в довготривалій перспективі. В поєднанні з додатковою рекламою та надійною роботою компанії це гарно впливатиме на розвиток та просування вашої фірми, бренду чи торгової мережі.

Звертайтесь за консультацією!