МЕНЮ

Використання чотириклапанних коробок в харчовій промисловості

Оптимально, екологічно, зручно - гофротара від ЕКОПРЕСС

Чотириклапанні коробки з гофрокартону протягом багатьох років залишаються топом продажів серед виробників гофротари. Це пояснюється високою швидкістю та простотою виробництва таких виробів, їх широкою сферою застосування і величезним списком переваг.

В роботі чотириклапанні картонні коробки повністю самостійні, бо для фіксації вмісту можна використовувати лише клапани виробу, але для тривалого зберігання та поштових відправлень така тара часто використовується в поєднанні з липкою стрічкою.

Чому чотириклапанні вироби знахідка для харчової промисловості?

Гофротара від надійного виробника, що дотримується високих міжнародних стандартів якості, завжди ефективна і дуже актуальна для сфери торгівлі. Особливо коли йдеться про харчові продукти. Таке пакування оптимальне для використання на всіх етапах: від виробничої лінії до транспортування до точок безпосереднього продажу.

Чотириклапанні картонні коробки універсальні: дитячі товари, свіжі овочі та фрукти, напівфабрикати, заморожені продукти, пакетовані чи розсортовані в більш дрібну тару продукти. Для роботи з ними не потрібно мати додаткового обладнання чи специфічних навичок, в розібраному стані такі короби можуть зберігатись досить довго, не займаючи зайвого місця в складських приміщеннях тощо.

Серед найважливіших причин використання такої гофротари варто перелічити:

  • Екологічність. Повністю органічний склад сировини для виробництва гофротари від ЕКОПРЕСС виключає негативнй вплив пакування на продукти, що будуть в нього запаковані.
  • Оптимальна собівартість. Ми виготовляємо великі тиражі без зайвих витрат та зі збереженням відмінної якості, надійності та ефективності використання готових виробів. Це досягається коштом підбору оптимальних пропорцій целюлози та вторинної сировини.
  • Зручність для штабелювання. Правильна геометрична форма, прямокутна чи квадратна, дозволяє раціонально використовувати робочий простір на складі та в вантажному відділі транспорту.
З нашими чотириклапанними картонними коробками від виробника ваша продукція завжди буде гарненько запакована та безпечно доставлена в будь-яку точку призначення. Замовляйте просто зараз!