МЕНЮ


Гофролотки для ягід та фруктів

Овочевий гофролоток

Зима вже позаду, але до літніх врожаїв ще далеко, тому хочеться хоча б трохи поговорити про ароматні ягоди, фрукти та ідеальне пакування для них. Як показує практика партнерів компанії ЕКОПРЕСС, гофролотки - практичне рішення для збору, пакування та транспортування свіжих фруктів чи ягід.

Річ у тім, що коробки з кількох шарів гофрокартону відрізняються відмінними показниками амортизації, а форма конструкції може бути різноманітною, тому численні фермерські господарства обирають для своїх компаній саме гофролотки. Така тара ідеальна для малини, полуниці, черешень, вишень, слив, абрикос, тропічних фруктів тощо.

Переваги гофролотків для ягід та фруктів

Працювати з картонною тарою від ЕКОПРЕСС дуже вигідно та зручно, але варто згадати й інші не менш важливі переваги:

  • Ідеальний захист ягід від пошкоджень під час зберігання та транспортування;
  • Запобігання забрудненням та псуванню ягід через механічні пошкодження;
  • Ягоди та фрукти не втрачають зайвої вологи, що дозволяє їм довше зберігати свіжість та відмінні смакові якості;
  • Гофролотки мають великі жорсткі картонні ребра, на яких зручно та корисно розміщувати графічні елементи, написи та потрібну інформацію для споживача, рекламу, фірмовий дизайн тощо;
  • В основі виготовлення гофролотків лежить вторинна перероблена целюлоза, ретельно очищена від токсинів та залишків бруду, тому вони абсолютно безпечні для харчових продуктів та не несуть небезпеки навколишньому середовищу навіть без спеціальної утилізації;
  • Гофролотки забезпечують ефективну циркуляцію повітряних потоків, необхідну для підтримки якісного зберігання продуктів тривалий час.

Компанія ЕКОПРЕСС виготовить для вас на замовлення гофролотки для фруктів з урахуванням будь-яких побажань та вимог клієнта до кінцевого продукту.


Гарантуємо відмінну якість та оптимальні ціни.На головну сторінку
Переглянути усі статті