МЕНЮ


Де виготовляють гофротару в Кропивницькому?

Гофротара від ЕКОПРЕСС - якісно, екологічно, вигідно!

Картонні коробки та гофроящики незамінні для оформлення та забезпечення потреб сучасного бізнесу. В них пакують готові вироби без первинного пакування чи в ньому, з їх допомогою сортують та групують різні товари, доповнюють виробничі лінії тощо. Гофротара практична і зручна в роботі, через те, що не потребує особливих умов та великого простору для зберігання.

Переваги використання гофротари очевидні і давно підтверджені на практиці:

  • Варіативність. Сучасне розмаїття картонних коробок виробництва ЕКОПРЕСС задовольнить ваші потреби без найменших заперечень. До того ж в асортименті наших майстрів точно знайдеться потрібна вам конфігурація тари. В протилежному ж випадку, ми готові створити лекала з нуля, працюємо з індивідуальними параметрами.
  • Екологічна безпека. Ми працюємо виключно з органічними складниками під час створення гофрокартонних пакувань, тому фірмові вироби ЕКОПРЕСС підходять для роботи з продуктами харчування, медичними препаратами, товарами фармацевтики та іграшками для дітей тощо. На виробництві також активно працюємо з макулатурою, що зменшує забруднення навколишнього середовища коштом вторинного перероблення вживаних коробок.
  • Доступна ціна. Працювати з виробником напряму завжди дуже вигідно та практично. Отримати великі тиражі якісного пакування можна без зайвих витрат. До того ж в нас ви додатково можете нанести на поверхню пакування потрібний дизайн чи графічне оформлення, що перетворить просту тару на потужний рекламний інструмент.

Де купити картонну тару в Кропивницькому?

Компанія ЕКОПРЕСС давно працює в Кропивницькому саме для вас, спеціалізуючись на екологічній гофротарі для вашої продукції. Звертайтесь до наших менеджерів за консультацією та обирайте свою ідеальну тару від виробника вже сьогодні!