МЕНЮ

Картонні коробки на замовлення від виробника

Гофрокартон - надійна основа якісної гофротари ЕКОПРЕСС!

Гофрокартон - прекрасний вибір для пакування харчових продуктів, дитячих товарів, медикаментів та багатьох інших виробів. Насправді універсальність цього пакувального матеріалу давно доведена на практиці. Картонні коробки екологічні, безпечні, зручні в роботі та дуже легкі.

Список переваг роботи з гофротарою від виробника великий, бо до вище врахованих плюсів додається ще чимала кількість бонусів:

  • Індивідуальні параметри. Наші майстри виготовлять для вас типові чи ексклюзивні картонні коробки за готовими лекалами. Однак ви завжди можете звернутися до них за допомогою в створенні унікальних форматів пакування, які повністю задовольнятимуть саме ваші потреби. Потреби вашого бізнесу, а також закриватимуть певні важливі пункти (перфорація для гарячих продуктів, спеціальне паперове пакування для жировмісних продуктів, якщо йдеться про сферу швидкого харчування, наприклад).
  • Можливість вторинної переробки. Гофротара від ЕКОПРЕСС частково складається з продуктів вторинної переробки, в ній не міститься ніяких токсичних, небезпечних чи синтетичних складників, які можуть шкодити людині і довкіллю. Утилізація не ускладнюється ніякими додатковими процесами, після використання картонні коробки можна просто викинути.
  • Розумні ціни. Оптимальна цінова політика ЕКОПРЕСС завжди була одним з найголовніших козирів нашої компанії. Немає посередницьких плат, немає зайвих витрат.
  • Варіативність декоративного оформлення. Флексодрук від одного до чотирьох кольорів до ваших послуг, якщо ви хочете створити унікальний декоративний стиль. Графічні чи текстові елементи будь-якої складності, високу якість друку гарантуємо.
Картонні коробки під замовлення в Кропивницькому від ЕКОПРЕСС - це завжди гарний вибір, бо співпраця з нами буде простою, зручною та вигідною.

Звертайтеся за консультацією вже сьогодні, щоб ми якомога скоріше взялися за виконання вашого замовлення!