МЕНЮ


Профіль гофрокартону має значення

Листи гофрокартону

Картонні коробки та інші типи популярної сьогодні гофротари відмінно зарекомендували себе у сфері пакування, зберігання та транспортування різноманітної продукції. Всім добре відомо, що сучасні виробництва таких виробів створюють конструкції будь-якої форми та розмірів, але не менш важливими є технічні характеристики гофрокартону. який використовується для роботи. Особливу увагу варто приділити профілям гофрокартону, про це і поговоримо далі.

Які бувають профілі гофрокартону?

Профіль гофрованого картону впливає на міцність та експлуатаційні можливості коробок, виготовлених з нього. Саме тому, обираючи ту чи іншу тару для власного бізнесу, треба одразу встановити чіткі вимоги до гофротари. Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький з легкістю допоможе вам обрати все необхідне для пакування без зайвих витрат, достатньо звернутися до наших майстрів за консультацією

Спробуємо розібратись з особливостями різних профілей гофротари на кількох прикладах:

  • Профіль А. Для такого типу гофротари характерними є матеріали з шириною гофри в межах 8 - 9,5 мм. Це найбільші показники, якщо порівнювати з іншими типами профілю. Такі особливості дають готовим картонним коробкам з профілем А високу м’якість та пружність - вироби стають надійною подушкою безпеки та захистом від зовнішніх пошкоджень. Такі картонні коробки підходять для штабелювання і частіше використовуються для пакування тендітних легких предметів. Не підходять вони лише для важких та гострих товарів, які можуть пошкодити конструкцію тари зсередини. Гофротара з профілем А ідеальна для транспортування телевізорів, дрібної цифрової техніки, скла чи м’яких іграшок. Гофрокатон з профілем А завжди актуальний для створення пакування з надійною амортизацією.
  • Профіль В. В цьому випадку ширина гофри коливається в межах 5,5 - 6,5 мм, і це робить картонні коробки з профілем В більш універсальними, ніж з профілем А. Такі пакувальні вироби не підійдуть для крихких вантажів та скляної тари, якщо не потурбуватися про використання додаткових картонних решіток чи вкладок. Профіль В також дає більшу варіативність для виготовлення коробок по розмірах, особливостях конструкції та інших характеристиках. Також варто зазначити, що стійкість до штабелювання у даних виробів дуже низька.

Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький виготовляє картонні коробки та гофротару з дотриманням міжнародних стандартів якості, безпеки та надійності таких спеціалізованих виробів. Допоможемо створити вашу ідеальну картонну тару з нуля у стислі терміни чи запропонуємо перевірені типові рішення за доступними цінами. Вибір за вами, якість та високу ефективність гарантуємо!

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті