МЕНЮ

Гофрокартон для пакування речей

Коробки для переїзду від ЕКОПРЕСС - це якість та зручність!

Пакування вирішує все. Про це добре знають сучасні підприємці, бо є велика різниця між тим, коли замовник отримує товар в звичайному пакеті чи в просторій та красивій коробці з фірмовим дизайном. По-перше, красиве пакування з гофрокартону говорить про статус компанії та підхід до роботи. По-друге, продумана та зручна тара служить прекрасною рекламою. А найголовніше те, що під час співпраці з виробником напряму весь цей професійний антураж не потребує особливих витрат.

Чому саме гофрокартон?

Перші картонні коробки створювались майстрами вручну, коли масового виробництва такої тари ще не існувало. До того ж для виготовлення однієї такої одиниці пакування потрібно було чимало дороговартісної деревини. Сучасні технології виробництва гофрокартону дозволяють з використанням оптимальної кількості ретельно очищеної вторинної сировини та деревини створювати надійні і практичні коробки за доступною ціною.

Насправді ж не лише собівартість робить гофрокартон ідеальним варіантом для пакування:
  • Захисна функція. Гофрокартон як цупкий матеріал з відмінною амортизацією може легко зберегти вміст пакування від пошкоджень, від хімічних та механічних, під час довготривалого зберігання чи транспортування.
  • Маркетинговий інструмент. Паперові пакети та картонні коробки приємного коричневого кольору мають величезну робочу площу, яку можна використати для нанесення корисної інформації для споживача, для графічного стилізованого оформлення тари в межах просування вашого бренду тощо.
  • Універсальне рішення. Про всюдисущість гофрокартону та його адаптивність до будь-яких товарів за формою, розмірами, структурою та іншими індивідуальними характеристиками можна говорити без кінця.
Потрібен гофрокартон для пакування? То це до нас! Компанія ЕКОПРЕСС з Кропивницького десятиліттями створює для наших клієнтів ідеальну тару на будь-який смак, працюємо з типовими та індивідуальними параметрами. Звертайтесь за консультацією вже сьогодні. Ми завжди чекаємо на вас!