МЕНЮ

Чи дійсно гофротара безпечна для навколишнього середовища?

Вироби з гофрокартону від ЕКОПРЕСС - безпечні та екологічні!

А ви знали, що в шістдесяті роки минулого сторіччя пластикові пакети з’явилися саме для того, щоб скоротити вирубку лісів та активне використання целюлози для виготовлення паперових та картонних виробів?

Саме так і було!

Перші варіанти цупких поліетиленових чи пластикових пакетів справді мали на меті турботу про екологію, бо на той час ще ніхто не додумався до пластикових товарів одноразового вжитку. Вони з’явилися трохи згодом і стали дійсно цікавим розв'язанням проблеми особистої безпеки та гігієни. Однак передбачити наслідки активного використання пластику з самого початку людям не вдалося, тож тепер маємо клопіт з забрудненням лісів, ґрунту, морів та океанів.

Потенційне рятування привело до ще більшої катастрофи, бо темпи розвитку виробництва пластику та поліетилену через його невисоку собівартість були неймовірно високими. До того, деякі типи пластикової тари просто не підлягають безпечній утилізації, і ті об'єми пластикових відходів, що йдуть на вторинну перероблення сьогодні, нікчемно малі, щоб впоратися з негативними наслідками.

Чому ж ми повертаємося до гофрокартону?

Логічне питання: чому ж тоді картонне пакування сьогодні активно замінює пластик та інші аналоги? Тому що сучасні технології виготовлення гофрокартону дозволяють використовувати мінімальну кількість коштовної целюлози в комплексі з очищеною та правильно обробленою вторинною сировиною. Саме такими новітніми технологічними процесами та професійним обладнанням користуються майстри ЕКОПРЕСС, коли виготовляють великі тиражі для наших постійних та нових клієнтів:

  • Оптимальне поєднання високоякісної целюлози та вторинної сировини дозволяє зберігати відмінну якість та надійність готових виробів гофротари.
  • Спеціальні робочі агрегати не обмежують замовників ЕКОПРЕСС за формою, конструкцією та іншими особливостями картонних коробів, крафт пакетів саше тощо.
  • Після завершення використання гофротара нашого виробництва також підлягає вторинному переробленню, що скорочує забруднення навколишнього середовища та забезпечує зручністю в роботі.

Який висновок можна з цього зробити?

Сучасна гофротара дійсно безпечна і ефективна для пакування та транспортування будь-яких товарів, бо виключає проблеми, що пов’язані з використанням пластикового пакування. Колись давно для виготовлення картонних коробів дійсно була потреба в активній вирубці лісів, що більше приносить шкоди, ніж корисно для людства. Однак в наші дні виробники гофротари змогли оптимізувати використання чистої целюлози і суттєво здешевити процес виробництва та спростити його без втрати надійності.

Отже, гофрокартон для пакування вашого бізнесу - це актуальне, вигідне та перспективне рішення безсумнівно.