МЕНЮ

Картонні перегородки та роздільники для вашого бізнесу

Доступні ціни, різні конфігурації, якісне виконання - тільки в ЕКОПРЕСС!

Аксесуари з гофрокартону мають не менше значення, ніж якісна гофротара. Особливо коли йдеться про пакування тендітних та крихких товарів. Головна задача будь-якої тари - ефективний захист від пошкоджень продукції, коли йдеться про перевезення та тривале зберігання. Іноді для цього достатньо гофролотків, чотириклапанних чи самозбірних коробок, але для справді тендітних виробів потрібні спеціальні аксесуари.

Рекомендації для роботи з картонними аксесуарами

Якщо потрібно запакувати скляні чи керамічні вироби, треба розуміти, що найбільшу кількість проблем та потенційних ушкоджень таким продуктам несуть можливі зіткнення між собою. Ефективним розв'язанням цієї проблеми є використання спеціального пакувального паперу, двошарового гофрокартону та інших типів роздільників, які забезпечують захист тендітної поверхні від ударів.

Дотримуючись простих рекомендацій по роботі з картонними аксесуарами та роздільниками, можна гарантувати відмінний рівень безпеки при транспортуванні та зберіганні продуктів:

  • важливо кожен крихкий виріб запакувати окремо, щоб забезпечити відсутність прямих контактів між скляними чи керамічними деталями;
  • не менш важливим є вільний простір в картонних коробках, що залишається коли всі необхідні вироби розміщені всередині тари - його варто заповнити додатковими картонними аксесуарами, що забезпечуватимуть надійну фіксацію;
  • також велике значення мають супутні написи “обережно крихке” на поверхності картонних коробок, що підкаже операторам поштових служб чи працівникам торговельних мереж, як краще працювати з ними для максимального комфорту.

Потрібні типові чи ексклюзивні картонні аксесуари від виробника? Компанія ЕКОПРЕСС до ваших послуг! Отримайте свою професійну консультацію просто зараз, просто звернувшись по допомогу до наших менеджерів!