МЕНЮ


Які реальні переваги має екологічне пакування?

Картон - це екологічно!

Ера одноразових речей, коли ми активно використовували пластикові пакети та стаканчики, має залишитись в минулому, бо насправді нічого особливо зручного та практичного в пластику немає. Інша справа гофрокартон, який звільняє багатьох підприємців від головного болю та забезпечує усі необхідні потреби: зручне використання, проста утилізація, невисока ціна, безпека для роботи з харчовими продуктами та дитячими товарами тощо.

Про які саме переваги картону перед пластиком для пакування варто згадати?

  • Надійний захист вмісту. Треба сказати, що гофрокартон відрізняється структурою, що дихає, тому прекрасно справляється з пакуванням та транспортуванням харчових продуктів. В пластиковому пакеті навіть найсмачніша випічка швидко втратить привабливий зовнішній вигляд та відмінні смакові якості. При цьому жорсткі ребра картонних коробок більш стійкі до механічних пошкоджень.
  • Візуальна естетика. Гофрокартон має привабливий зовнішній вигляд навіть без додаткових декоративних рішень, а разом з фірмовими логотипами чи кольорами компанії може використовуватись як потужний рекламний інструмент.
  • Економічна вигода. З точки зору фінансів, гофрокартон завжди вигідний, бо замовлення великих тиражів пакування у виробника без посередників завжди розв’язує вам руки та гарантує максимально доступні ціни.
  • Унікальні форми та конструкції. Ексклюзивні лекала ніколи не були проблемою для майстрів ЕКОПРЕСС, тому ми завжди готові експериментувати разом з вами над створенням найкращої, функціональної та практичної гофротари.

За гофротарою, а саме за якісною та функціональною картонною тарою від сертифікованих виробників, що створюють пакування згідно з міжнародними стандартами якості, наше майбутнє. Саме тому компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький дуже відповідально ставиться до цієї задачі та щодня працює для вас!