МЕНЮ

Як правильно обрати чотириклапанні картонні коробки?

Картонні коробки від ЕКОПРЕСС - запорука успіху Вашого бізнесу!

За ефективність для пакування та транспортування товарів чотириклапанні картонні коробки від ЕКОПРЕСС вже багато років поспіль залишаються в топі популярності серед наших партнерів та нових клієнтів. Це можна легко пояснити відмінною міцністю таких товарів, їхньою надійністю та здатністю витримувати мало не будь-які навантаження.

Однак використати усі потрібні переваги гофротари даного типу можна лише в тому випадку, коли правильно підійти до їх вибору. Про це і поговоримо далі більш детально.

Запорука правильного вибору гофротари

  • Матеріали виготовлення. Картонні коробки виробництва ЕКОПРЕСС відрізняються сертифікованою технологією виготовлення, саме тому ми гарантуємо оптимальне поєднання целюлози та вторинної сировини для забезпечення відмінної якості готових виробів за розумною ціною. Такі коробки чудово впораються з хімічними та механічними навантаженнями.
  • Товщина гофротари та кількість шарів. Чим ці параметри більші, тим міцніші та цупкіші картонні коробки. Однак потрібно враховувати, що це також підвищує собівартість тари. Отже, обираючи пакування для конкретного типу товарів потрібно досягти оптимального поєднання якісних характеристик та економічно вигідної собівартості тари. З розв’язанням цього питання вам радо допоможуть майстри ЕКОПРЕСС.
  • Вага та розміри товару, який потрібно запакувати. Якщо правильно врахувати особливості продукції, у вас ніколи не буде проблем з пакуванням під час використання. Жорсткість картонної конструкції, здатність до амортизації та інші важливі моменти забезпечують товари безпекою під час зберігання та транспортування.
  • Додаткова комплектація. Іноді для якісного та безпечного пакування особливу роль грають вставки, картонні решітки, повітряні подушки та інші аксесуари, тощо. Такі додаткові елементи допомагають домогтися надійної фіксації і гарантують додаткову безпеку вашим товарам.
За деталями по замовленню вашого першого тиражу картонної гофротари від ЕКОПРЕСС звертайтесь до наших менеджерів в робочий час. Варто один раз довіритись професіоналам своєї справи у сфері пакування, і ваш бізнес завжди матиме стильну та надійну тару на будь-який смак.