МЕНЮ

Брендування картонних коробок від ЕКОПРЕСС - стильно, гарно та вигідно для бізнесу

Коробка з кришкою під друк

Лаконічні чотириклапанні картонні коробки без зайвих написів самі по собі вже чудовий засіб для пакування та транспортування різноманітних груп товарів. Екологічний матеріал, доступна ціна та універсальність використання робить таку тару ледве не найбажанішою серед сучасних виробників, промисловців та власників торгових мереж. Щоб вирішити одразу декілька важливих питань достатньо купити чотириклапанні картонні коробки оптом від виробника ЕКОПРЕСС:

  • Захист від сторонніх поглядів та механічних пошкоджень. Деякі товари потребують анонімності та додаткового захисту через крихку або тендітну структуру. Жорсткі ребра коробок із картону відмінно справляються з подібними завданнями.

  • Сортування та зберігання товарів у складському приміщенні. Серед існуючих варіантів пакувальної тари (пластикові та дерев’яні ящики, пакети та плівка, картонні коробки чи гофроящики) саме картонним виробам вдається чудово поєднувати у собі якість та доступну ціну. Прямокутні коробки можна штабелювати, а це в свою чергу економить простір на складах та у вантажному транспорті.

  • Реклама власної продукції бренду, за рахунок якісного брендування тари. Про це можна поговорити детальніше.

Що пропонує ЕКОПРЕСС?

У нас на виробництві можна не просто замовити оптом картонні коробки для пакування, а й нанести на них за допомогою флексодруку усю необхідну для споживача інформацію: фірмові кольори, логотипи, інструкції, фірмовий дизайн компанії тощо. До ваших послуг друк від 1 до 4 кольорів, якісне зображення та професійний підхід до виконання замовлень. Працюємо швидко і лише з великими об’ємами, завдяки високим темпам виробництва та використанню сучасних технологічних агрегатів.

Картонні та паперові упаковки незамінні для харчових продуктів, овочів та фруктів, солодощів, свіжої випічки та різноманітних напівфабрикатів чи кондитерських виробів. Флексодрук допоможе зробити таку упаковку не лише безпечною та практичною, а й яскравою, стильною, оригінальною. Це вагомий внесок у просування вашого бізнесу, адже брендування тари зробить його впізнаваним, поважним та у всіх на слуху. Саме тому, обираючи між кількома брендами, ваш буде більш популярним через рекламний плацдарм, підготовлений правильною упаковкою.

Не знаєте як обрати правильну картонну тару для своєї продукції та брендування? Із цим питанням ви завжди можете звернутись до наших менеджерів. Вони радо проконсультують вас, розкажуть про актуальні цінові пропозиції, терміни виконання ваших замовлень та нададуть інші корисні матеріали.

У нас ви також можете замовити картонні коробки індивідуального розміру для підключення до виробничої лінії, оптимізувати підбір тари по фізичним параметрам виробів для максимально ефективного використання. Все, що потрібно знати про особливості підбору картонних коробок та їх брендування, вже є на нашому сайті. Або звертайтесь за консультацією!
На головну сторінку
Переглянути усі статті