МЕНЮ

Чому вашому бізнесу терміново потрібні брендовані картонні коробки?

Коробка з другом

Кожен підприємець на власному прикладі знає, що картонні коробки - це надійний, практичний та зручний варіант тари. Найпростіший варіант - чотириклапанні коробки, які можна штабелювати, сортувати різні групи товарів із їх використанням, оптимізувати простір у вантажному транспорті і не тільки.

Не менш важливою сферою, яка потребує особливої уваги власника бізнесу, вважається реклама, адже дуже важливо створити позитивний імідж компанії у суспільстві, зробити бренд впізнаваним та відомим. А це неможливо без якісної реклами.

То чому б не поєднати приємне з корисним?

Картонна гофротара прекрасно показала себе в якості рекламного носія. Така тара у всіх на очах, тому варто використовувати робочу область максимально ефективно, зображуючи на ній фірмові логотипи чи корисну інформацію для споживача.

Фірмова гофротара від компанії ЕКОПРЕСС за допомогою флексодруку стане візитівкою вашого бренду без зайвих зусиль. Логотип та кольори бренду, зображені на гофрокартоні точно не залишаться непоміченими. У такого рішення чимало переваг, про які ми з вами і поговоримо далі.

Де можна використовувати брендовані коробки?

Головна перевага картонних коробок для пакування полягає в відмінній захисній функції тари при повній безпеці для навколишнього середовища. Створюючи брендовану упаковку із гофрокартону за допомогою технології флексодруку від 1 до 4 кольорів, компанія ЕКОПРЕСС використовує лише безпечні фарбники, тож стильна тара не втрачає свої якісні та безпекові характеристики.

Такі коробки можуть використовуватись у різних сферах:

  • Для доставки їжі на виніс. Брендована гофротара незамінна для кафе, ресторанів та закладів швидкого харчування. В таких випадках вона здебільшого представлена коробками для піци, суші, а також смаженої картоплі чи нагетсів.
  • Для упаковки подарунків та сувенірів. Коли йдеться про лавки із сувенірами ручної роботи чи може про власне виробництво косметичних засобів, свічок, іграшок, брендований картонний вибір для упаковки із логотипом точно допоможе розвитку бізнесу.
  • Для ювелірних виробів та взуття. Картонні коробки, оформлені в дизайні бренду, то взагалі знахідка для розвитку власного виробництва та майже безкоштовна реклама.
  • Для кондитерських виробів. Жодна сучасна кав’ярня не втрачає дарма безцінне місце для реклами своєї справи на коробках та пакетах для доставки, наприклад, тортів чи тістечок на замовлення.

Чому важливо брендувати упаковку?
Маркетингові та психологічні дослідження підтверджують, що люди охоче купують та замовляють продукти, про які вже чули раніше. Отже рекламою на картонних коробках та крафт пакетах ви можете сформувати необхідний позитивний образ свого бізнесу, зробити його впізнаваним та цікавим.

Чи потрібно докласти до цього багато зусиль?

Зовсім ні. Достатньо стильно та лаконічно оформити фірмову упаковку, а із цим питання вам завжди радо допоможуть майстри ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький. Чому б не використати сучасні технології для того, щоб створити свою ідеальну тару з дизайнерським оформленням та зручним функціоналом? Пропонуємо оптові ціни, швидке виконання об'ємних замовлень та професійну консультацію просто зараз.

Підсумуємо переваги брендований картонних коробок від ЕКОПРЕСС:

  • Широкі можливості декоративного оздоблення;
  • Поєднання зручної тари з потужним рекламним інструментом;
  • Ненав’язлива реклама та практична упаковка.

Створимо вашу фірмову упаковку разом? Ми вже готові проконсультувати вас з нагальних питань!


На головну сторінку
Переглянути усі статті