МЕНЮ

Основні конструкції картонних коробок

Класичні коробки

Сучасне розмаїття картонної тари для пакування фірмових товарів та продукції з гофрокартону та мікрогофрокартону настільки велике, що перерахувати усі дуже складно. Та й немає в тому потреби, бо клієнтам компанії ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький достатньо просто знати потрібні вимоги до потенційного пакування. Наші майстри із задоволенням підберуть для вас влучні варіанти серед типових рішень чи розроблять індивідуальні макети з нуля.
Однак виділити основні типи конструкцій картонних коробок варто, бо вони пояснюють наявність тих чи інших конструктивних рішень та дають замовнику розуміння, який саме тип пакування підходить найбільше.

Типи конструкції картонних коробок

  • Кришка-дно. Ідеальний приклад такої картонної коробки – пакування з картону для взуття. Тара складається з двох основних елементів: вмістилища та кришки, ці частинки повністю відділені одна від одної. Проста прямокутна чи квадратна форма робить такі коробки дуже популярними та зручними у використанні.
  • Гофроящик. Чотириклапанні картонні коробки – основна тара для пакування фірмової продукції та її зберігання чи транспортування. Кожна стінка коробки має продовження у вигляді клапана, такі елементи напускають один поверх одного та використовують для фіксації товарів усередині вмістилища. Поширеність та популярність такої тари говорить сама за себе. В гофроящики пакують побутову техніку, габаритні товари, фасовані дрібні тари тощо.
  • Групове пакування. Коли у великому загальному коробі вільний простір поділений на невеличкі клітинки, сформовані тонкими елементами з картону, така тара прекрасно підходить для безпечного та ефективного пакування тендітних товарів – скляних виробів, напоїв у скляних пляшках, посуду, сувенірної продукції, новорічних ялинкових прикрас.
  • Книжка. Конструкція коробки книжки схожа на перший пункт цього списку. Єдина вагома різниця між ними полягає у тому, що кришка не є окремим елементом тари, а однією крайкою поєднана з донною частиною пакування.
Всі типи картонних коробок від ЕКОПРЕСС можуть бути виконані за вашим замовленням згідно з державними та міжнародними стандартами. Ми також беремося за індивідуальні замовлення, в яких можливі певні відступи від стандартних характеристик картонної тари. Зробимо ваше пакування не тільки зручним та надійним, а й справді ефективним з фірмовим дизайном вашої компанії, нанесеним на кожну коробку за допомогою флексодруку.

За усіма питаннями звертайтесь до наших консультантів у робочий час!

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті