МЕНЮ

Асортимент гофротари від ЕКОПРЕСС в Кропивницькому

Коробки від ЕКОПРЕСС - найкращий вибір для Вашого бізнесу!
Коли йдеться про гофрований картон, дуже важливо, щоб це був якісний матеріал, який відповідає міжнародним стандартам якості та сертифікатам світового рівня. Замовляючи картонні коробки та інші типи гофротари в ЕКОПРЕСС, ви без сумнівів отримаєте саме те, що вам потрібно. Ми дуже серйозно ставимось до своєї репутації, бо плідно працюємо над її становленням вже багато років поспіль.

Для всіх наших партнерів ЕКОПРЕСС давно став символом та синонімом надійності, відмінної якості, функціональності та ефективної тари для будь-яких товарів. Задовольнити потреби вашого бізнесу за допомогою гофрованої тари дуже легко, якщо знати, як зробити це найкращим чином.

Типи гофротари від виробника

Великим попитом серед клієнтів ЕКОПРЕСС користуються наступні типи гофротари:

  • Листи гофрокартону. Від двошарового до семишарового гофрованого картону потрібної щільності. Окремо варто виділити мікрогофрокартон. Розміри листів можуть бути типовими чи унікальними, потрібні параметри завжди можна уточнити у наших менеджерів.
  • Коробки з гофрокартону. Типові чотириклапанні та самозбірні варіанти, гофролотки, коробки для взуття, короба з віконцем і не тільки. Типові розміри не підходять? Не біда, бо ми завжди можемо створити ексклюзивні макети. Складні конструкції не лякають наших дизайнерів.
  • ПІддони. Такі гофровироби належать до особливої категорії, актуальної для оптимізації складського зберігання та перевезення. Самі по собі вони доволі легкі, але це не заважає їм легко витримувати вагу до 1500 кг. Великим плюсом наших піддонів з гофрокартону є їх відповідність вимогам міжнародних стандартів тощо.
  • Додаткові компоненти. Решітки, амортизаційні матеріали, вкладиші з гофрокартону і не тільки обов’язково потрібні для додаткової фіксації товарів всередині коробів.
Якщо чесно, то в питаннях вибору гофротари від ЕКОПРЕСС наші клієнти обмежені лише уявою, бо ми легко створимо для вас пакування будь-яких розмірів, параметрів конфігурації тощо. Звертайтесь за допомогою просто зараз!