МЕНЮ

Архівні самозбірні коробки від виробника

Зручні, цупкі та надійні архівні коробки - тільки від ЕКОПРЕСС

Навіть у часи сучасних технологій, коли багато що перейшло в електронний формат, ми досі не можемо обійтися без паперової документації. Платіжки за комунальні послуги, документи та особисті справи працівників тощо. А в нинішніх умовах в Україні, коли можливі відключення світла та повна втрата доступу до будь-яких віртуальних носіїв, переоцінити важливість дублювання цінних паперів в твердому варіанті складно.

Однак це тягне за собою зовсім інші проблеми: складнощі ефективного, зручного та функціонального пакування. Компанія ЕКОПРЕСС з Кропивницького створює архівні самозбірні коробки для розв’язання таких проблем:

  • Зручна конструкція самозбірних архівних коробок дозволяє швидко і просто сформувати потрібну тару з заготовок. Вони легко складаються вручну без зайвих витрат часу, без необхідності застосування якогось обладнання чи спеціалізованих інструментів.
  • Ми виготовляємо архівні коробки з цупкого органічного матеріалу, їхні розміри можуть бути дуже різними, не тільки типовими чи стандартними. Виробниче обладнання ЕКОПРЕСС ніяк не обмежує своїх клієнтів у виборі габаритів та конфігурації гофротари. Врахуємо ваші індивідуальні потреби зберігання документів.
  • Всюди, де є необхідність в організації великої кількості документів та файлів, знайдеться місце для архівних коробок з гофрокартону. Їх зручно наповнювати, штабелювати та переносити з місця на місце. З їх допомогою можна легко забезпечити порядок та безпеку цінним документам.
  • Велика робоча поверхня коробок та спеціальні бокові ручки забезпечують зручність в роботі, також на них зручно наносити маркування для систематизації та ідентифікації документації.

Хочете знати про архівні коробки нашого виробництва більше? Тоді звертайтесь за консультацією до наших майстрів просто зараз.