МЕНЮ

Не коробками єдиними: про додаткові елементи пакування

Різні види гофрорешіток

Картонні коробки чотириклапанні чи у вигляді лотків та гофроящиків часто не є достатнім варіантом пакування для скляних виробів чи тендітних товарів, тоді клієнти компанії ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький додатково замовляють дрібніші елементи з картону та паперу, які дозволяють забезпечити максимальну безпеку при зберіганні та транспортуванні продукції.
Особливе місце належить гофролистам з прорізами та гофрорешіткам. Такі доповнення гарантують раціональне розподілення робочого простору всередині картонної тари. Повноцінна фіксація з усіх сторін береже вироби чи скляні пляшки від ударів та зіткнень одне з одним. Головна вимога до таких гофрованих решіток – м’якість та амортизація, бо найчастіше їх використовують саме для роботи зі скляною тарою.

З якого матеріалу виготовляють гофровані решітки для картонних коробок?

Майстри компанії ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький завжди допоможуть вам створити ідеальну тару з гофрокартону та доповнення до неї для максимально ефективного використання в роботі. Статистика показує, що 75% від загального об’єму додаткових картонних елементів складають саме гофровані решітки, особливо для пакування косметичних засобів у скляночках чи напоїв у скляній тарі. Такі елементи здобувають потрібний ступінь жорсткості, який залежить від особливостей товару та потреб замовника.
Решітки виготовляють з гофрокартону, кількість шарів та жорсткість матеріалу може бути різною. Від цього залежить їхня собівартість, але оптові замовлення в ЕКОПРЕСС завжди гарантують приємні ціни.

Прокладки з гофрованого картону

На другому місці за популярністю серед додаткових елементів пакування – гофропрокладки. Прості, недорогі та зручні у використанні вони легко підвищують стійкість вмісту тари до будь-яких навантажень та пошкоджень під час транспортування та зберігання. Йдеться про невеличкі одинарні гофровані листки, які складають під продукцію, над нею чи для розмежування кількох шарів. Особливості нарізання таких додаткових компонентів тари залежать від індивідуальних потреб та вимог замовника.

Які ще додаткові елементи варто згадати?

Компанія ЕКОПРЕСС швидко та якісно виготовляє будь-які типи картонної тари для пакування вашої фірмової продукції, включаючи додаткові компоненти:
  • Гофровані решітки;
  • Гофровані прокладки;
  • Гофроамортизатори;
  • Обічайки;
  • Вкладки тощо.

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті