МЕНЮ

Що треба знати про гнучку тару та жорстку гофротару?

Придбати якісну гофротару в ЕКОПРЕСС - вигідно!

Хоча зовні і не скажеш, насправді гофротара відрізняється не лише конфігурацією картонних коробок чи їх розмірами. Технічні характеристики матеріалу, з якого майстри ЕКОПРЕСС виготовляють замовлення для наших клієнтів з самого початку мають відповідати міжнародним стандартам якості і конкретним запитам замовника. Замовники обирають гофротару, якщо вона закриває усі потрібні питання. Головне завдання виробника - зрозуміти, якими саме характеристиками має оперувати готовий виріб для пакування.

Де потрібна гнучка тара?

Таке пакування відрізняється пластичністю, м’якістю і не боїться згинань. Вона не має твердої чіткої форми, тому в порожньому виді займає мало місця. Активно використовується у фармацевтиці, косметології та харчовій промисловості. Чудовий варіант для індивідуального пакування порційних товарів: солодощів, косметичних засобів, сипучих продуктів тощо. Відмінна альтернатива пластику через те, що відрізняється екологічністю та простотою утилізації.

Де потрібна жорстка гофротара?

За статистикою жорстка тара на практиці використовується втричі частіше, ніж гнучка. Це пояснюється високою надійністю такого пакування, воно добре тримає форму і захищає вміст від механічних чи хімічних впливів.

Стабільний каркас гофротари та просторе робоче полотно картонних коробок - головні переваги у використанні картонних коробок. Наше фірмове пакування стане окрасою вашого бренду без зайвих витрат:

  • Жорстка конструкція, що надійно берегтиме вміст;
  • Флексодрук для естетичного наповнення та додавання корисної інформації для споживача;
  • Вторинне перероблення гофротари після використання позитивно впливає на екологію та раціональність використання природних ресурсів.
І це лише декілька переваг, про які вам варто знати.

Звертайтесь за консультацією до наших менеджерів в робочий час. Ваша ідеальна гофротара вже чекає на вас!