МЕНЮ

Про картон і вино

Економічно, варіативно, якісно - гофротара від ЕКОПРЕСС!

Від виноградника до келиха в долоні справжнє вино проходить довжелезний шлях. Мало хто знає, що головна роль в забезпеченні безпеки та надійності цього процесу належить саме гофрованій тарі.
Виготовлення вина потребує чимало часу та спеціальних умов, а найкращою тарою для розливу дорогоцінного продукту є скляні пляшки, які за своєю структурою дуже крихкі. Без потрібного пакування складно забезпечити цілісність товару до прибуття в пункт призначення.

Важливі моменти та особливості транспортування вина

При перевезенні вина особлива роль належить температурі. Для кожного типу елітного напою існують певні межі, мінімальні та максимальні допустимі температури, що впливають на смакові властивості вина. Картонне пакування дозволяє тримати це питання на контролі, бо характеризується відмінними ізоляційними якостями.

До того ж не менш важливим моментом є:

  • Економічна та екологічна безпека. Недорога гофротара виконана з органічної сировини, що не шкодить навколишньому середовищу. Створено з турботою про природу та нащадків.
  • Варіативність дизайну. З гофрокартону можна виготовити пакування практично будь-якої форми чи розміру. Додаткові перфорації, вигини, ручки чи прорізи допоможуть потурбуватися про вашу продукцію.
  • Будь-які форми та розміри. Замовляючи тару у виробника напряму, ви назавжди можете забути про обмеження, які стосуються типових розмірів картонних коробок. Виробництво ЕКОПРЕСС в Кропивницькому працює на основі сучасних технологій, з використанням професійного обладнання та якісної сировини. Саме тому створюємо найскладніші форми та конструкції без зайвих витрат для забезпечення потреб вашого бізнесу.
Потрібне стильне рішення та надійне пакування для вина власного виробництва? Ваші клієнти будуть в захваті від творіння наших майстрів. Готові перевірити? Тоді запрошуємо вас на консультацію просто зараз!