МЕНЮ

Проста конструкція чи дещо більше?

Пропонуємо різноманітні типорозміри, конфігурації - ЕКОПРЕСС з Кропивницького

Прямокутні та квадратні картонні короби настільки легко увійшли в нашу буденність, що сьогодні складно уявити роботу поштової служби чи будь-якого виробництва без гофротари. Ми вже навіть не замислюємося про те, чому обираємо саме цю тару.

Гофрокартон являє собою доволі примітивну конструкцію лише на перший погляд: гофрований елемент між двома плоскими шарами картону. Хвиляста частина відповідає за амортизаційні характеристики готового виробу, за компенсацію навантажень та захист від механічних пошкоджень.

Хоча зовні гофрокартонні вироби мають однаковий вигляд, в реальності наше виробництво ЕКОПРЕСС в Кропивницькому пропонує величезний вибір таких пакувань в різноманітних типорозмірах, конфігураціях тощо. В нас ви також можете замовити пакувальний двошаровий гофрокартон в рулонах чи листах. Для замовлення завжди доступні типові гофровироби, але наші майстри з задоволенням виготовлять для вас будь-яку тару за індивідуальними параметрами.

Чому гофрокартон вартий вашої уваги?

По-перше, це просто красиво, а по-друге, ніколи не можна забувати про екологічність гофротари. Особливо коли йдеться про сучасне сертифіковане виробництво такої тари, де ми суворо дотримуємося міжнародних стандартів якості.

Працюючи з нами, ви завжди можете отримати максимум користі та задоволення від співпраці:

Невелика вага. Великі та габаритні гофроящики відрізняються мінімальною вагою при тому, що можуть витримувати серйозні навантаження. Це позитивно впливає на забезпечення логістичних потреб бізнесу, бо дозволяє раціонально використовувати місце у вантажному транспорті та на складах. Порожні короби не займають багато місця та не сприяють збільшенню витрат на перевезення.
Недорога переробка. Вторинна переробка гофротари не потребує особливих витрат грошей та часу. Компанія ЕКОПРЕСС рекомендує передавати використані пакування до пунктів прийому макулатури, але навіть без виконання цієї рекомендації картон не принесе шкоди довкіллю. З плином часу і без створення оптимальних умов картон перетворюється на безпечну частину екосистеми, не отруюючи її.
Рекламна площа без зайвих витрат. Брендування гофрокартону завжди актуальне рішення для просування вашої фірми та бренду. Технологія флексодруку від ЕКОПРЕСС від одного до чотирьох кольорів дозволяє без проблем виконати друк на картонній поверхні. Це може бути фірмовий стиль, корисна інформація для користувача, нанесення логотипу тощо.

З висоти нашого досвіду можемо чітко сказати, що гофротара це не лише проста конструкція, а багатофункціональне пакування. Справжня опора для вашого бізнесу. Звертайтесь за консультацією вже сьогодні! Чекаємо на Вас.